Bad Boy’s Girl 2

Bad Boy’s Girl 2

Autor: Blair Holden

Drugi tom jednej z najbardziej poczytnych serii na wattpadzie!

Tessa o’Connell za chwilę zacznie pierwszy rok studiów. Zakochana po uszy. a nawet jeszcze bardziej. ma nadzieję. że w college’u rozwinie skrzydła. Okazuje się jednak. że nowy początek to nie bułka z masłem. zwłaszcza gdy na wymarzone studia zabiera się nie tylko chłopaka i torbę ciuchów. ale również lwią część dawnych problemów.

Kiedy mało co idzie zgodnie z planem. a najbliżsi zastawiają na ciebie pułapki. łatwo stracić grunt pod nogami. Czy facet. który chciał chronić Tessę przed całym światem zdoła uchronić ją przed samą sobą? I jakiej ilości KitKatów oraz truskawkowych lodów będzie potrzebował. by zapewnić miłość swojego życia. że mimo kłopotów. nieporozumień i zastępów

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Szare Płaszcze: Rubież

Autor: Marcin A. Guzek

Minęło pięć lat od upadku Komandorii 54. Pogranicze pogrąża się w narastającym chaosie. Zakon wysyła na Rubież zaprawionych w bojach weteranów pod wodzą Nathaniela Eversona z nadzieją. że uda się im powstrzymać wrogów Imperium.

W pobliskim grodzie zostaje zamordowana Szara Strażniczka. Tropy prowadzą do organizacji czarnoksiężników przemycających przez granicę magiczne artefakty. Na całym pograniczu wiedźmy uprowadzają dzieci i składają je w ofierze w tajemniczym rytuale. Sklaviańscy wodzowie. podjudzani przez plemiennych szamanów. planują kolejne rajdy na pogranicze. Ktoś próbuje przyzwać potężnego demona Anathumm. boga wojny i zniszczenia z Dalekiego Wschodu.

Jakby tego wszystkiego było mało. Szare Płaszcze muszą wyruszyć do Orłowa. miasta nawiedzanego przez B

:

Cena:


Kapitularz Diuną

Autor: Frank Herbert

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu. ekologii i polityki.

Kapitularz przechodzi z wolna transformację. w wyniku której Bene Gesserit mają nadzieję wznowić zbiory melanżu i zdobyć dominującą pozycję we wszechświecie. Toczy się jednak walka z czasem – dostojne matrony zaciskają pętlę wokół głównej siedziby zgromadzenia. Dręczona wizjami własnej śmierci. matka przełożona Darwi Odrade robi wszystko. by ocalić siostry. i kładzie na szali swe ostatnie atuty: gholę baszara Tega. byłą dostojną matronę Murbellę oraz obdarzonego niezwykłymi zdolnościami Duncana Idaho.

Tymczasem gdzieś w oddali czai się wróg stokroć potężniejszy i zarzuca swą sieć…

Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom nowe. poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”. który tworzą: Diuna. Mesjasz Diuny. Dzieci Diuny. Bóg Imperator Diuny. Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną.

Najnowszą ekranizację Diuny wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049. Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump). Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve. a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator. Incepcja. Dunkierka). W obsadzie znalazły się takie gwiazdy światowego kina. jak Timothée Chalamet. Rebecca Ferguson. Stellan Skarsgard. Jason Momoa. Charlotte Rampling. Javier Bardem. Josh Brolin. Zendaya i Oscar Isaac.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788365707376: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/czlowiek-pana-ministra-michal-sykora-205093u

Cena:


Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

Autor: Kyle Gray

Cały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna. lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń. które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie. a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia. jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości. miłości i cudów. Od energii do materii.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99pedagogika ogolna, barbara wachowicz książki, samouczek języka angielskiego, cukiernia pod amorem tom 6, żar marai, system rynkowy nasiłowski pdf, terroryzm w polsce, związki frazeologiczne głowa, najlepsze miasto swiata, jasper jull, krzysztof warchoł, bumerango, danuta i marek przybylik, corpus paulinum…