https://woblink.com/product-publication/download/136703/epub

https://woblink.com/product-publication/download/136703/epub

1: Autor

Autor

Katarzyna Bonda: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788328712591: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/rytualy-wody-katarzyna-okrasko-eva-garcia-saenz-de-urturi-172671u

Cena:


Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości

Autor: Karolina Wilczyńska

Pierwszy wspólny rok na Kwiatowej dobiega końca… Zajrzyj do swoich ukochanych przyjaciółek i przekonaj się. jak potoczą się ich losy. Czwarty tom pełnej emocji serii o współczesnych kobietach. napisanej przez autorkę bestsellerowej „Stacji Jagodno”!

Wioletta jest pewna. że jej małżeństwo się rozpada. Mimo kryzysu i nadmiaru matczynych obowiązków. kobieta chce aktywnie spędzać czas. Tylko czy znajdzie go wystarczająco dużo. by realizować nową pasję? Co wyniknie z jej spontanicznego pomysłu? 

Lato wypełnione jest przygotowaniami do ślubu Malwiny. lecz radosne oczekiwanie przysłania jej rodzinna intryga. Jaki sekret skrywa tajemnicza ciotka? 

Róża również stara się przygotować do nowej roli. W trudnych chwilach wspiera ją przyjaciel. Moż

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48


Nowiny ze świata

Autor: Paulette Jiles

„Gdzie jest skała. na której zostałam zbudowana?”

Rok 1870. Kapitan Jefferson Kyle Kidd. siedemdziesięcioletni wdowiec. weteran kilku wojen. przemierza północny Teksas. urządzając w miasteczkach odczyty dla spragnionej wieści ze świata publiczności. Pewnego dnia jego znajomy Britt Johnson zwraca się do niego z nietypową prośbą – za pięćdziesiąt dolarów w złocie Kidd ma przewieźć dziesięcioletnią dziewczynkę do jej krewnych w San Antonio. Cztery lata wcześniej Johanna została uprowadzona przez Kiowów. którzy na jej oczach zamordowali jej rodziców i siostrę. a potem wychowali ją jak własne dziecko. Teraz została odkupiona z niewoli i wyrwana ze świata. którego częścią się stała.

Czterystumilowa podróż okazuje się trudna nie tylko ze względu na czyhające na kapitana i Johannę niebezpieczeństwa. Dziewczynka wcale nie chce wracać do życia wśród białych. Jednak z czasem dwoje samotnych ludzi zaczyna sobie ufać. Tworzy się między nimi więź. która w tej zdradzieckiej krainie decyduje o życiu i śmierci.

„Nowiny ze świata” to także znakomita literacko próba odpowiedzi na pytanie. które wciąż pozostaje dla nas zagadką: jak porywane przez Indian dzieci. często świadkowie bestialstwa. którego ofiarą padły ich rodziny. radziły sobie z tą traumą i dlaczego – bez względu na czas spędzony w niewoli. płeć czy pochodzenie – już nigdy nie potrafiły w pełni wrócić do poprzedniego życia.

Powieść znalazła się w finale Amerykańskiej Nagrody Książkowej.

„Nić przyjaźni. która nawiązuje się między starszym mężczyzną a zagubioną małą dziewczynką. jest przepięknym przykładem troski o drugiego człowieka. To opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.” Tracy Chevalier

„W powieści Jiles zło. do którego zdolni są ludzie. nie jest tak silne jak tęsknota bohaterów za pokojem. porządkiem i miłością. Ta urocza. delikatna powieść. która znalazła się w finale Amerykańskiej Nagrody Książkowej. potwierdza. że jeżeli wszyscy o to zadbamy. „nowiny ze świata” mogą być naprawdę dobre.” Wendy Smith. „The Washington Post”

„„Nowiny ze świata” […] to wysmakowana powieść o radości płynącej z bycia wolnym człowiekiem. Znajdziemy tu zarówno narodziny nieoczekiwanej miłości […]. przygodę w sercu dzikiego Teksasu. jak również próbę pogodzenia odmiennych kultur. Może się wydawać. że to sporo jak na niewielką książkę. lecz Paulette Jiles potrafi opowiedzieć bardzo wiele. mówiąc oszczędnie.” Janet Maslin. „The New York Times”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9zbigniew nienacki raz w roku w skiroławkach, ireneusz świtała, zwierzęta czynią nas ludźmi, metody i techniki badań pedagogicznych łobocki, śladami neli pdf, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, gra o tron audiobook download, nocny człowiek, droga królów mobi, ibuk uw, lektor bernhard schlink, ewa szcześniak, lingam co to, 33 razy mój kochany, legend of grimrock poradnik, profesor spanner streszczenie, sam christer, 100 lat samotności, robotnicy w xix wieku, krolowa sniegu pdf, ciche dni książka, zabić pattona…