Miłość nie wystarczy

Miłość nie wystarczy

Autor: Aaron T. Beck

Długo oczekiwane wznowienie popularnego poradnika adresowanego do wszystkich par małżeńskich. które pragną swój związek oprzeć na trwałych fundamentach.

Profesor Aaron Beck. światowej sławy autorytet w dziedzinie nauk psychologicznych. przekazuje proste i praktyczne rady. jak opanować umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania konfliktów i nieporozumień małżeńskich. które mogą z czasem zniszczyć nie tylko miłość. ale nawet sam związek.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 36


Maigret podróżuje

Autor: Georges Simenon

W paryskim hotelu George V mieszkają ci. których świat zalicza do elity. Chociażby pułkownik David Ward – który zostaje znaleziony martwy w wannie w swym pokoju. Albo hrabina Louise Paverini. podobno jego kochanka. która po próbie samobójczej trafia do szpitala i stamtąd niespodziewanie ucieka. Samolotem do Nicei.

I teraz komisarz Maigret musi ruszyć jej śladem. poznając przy okazji ten ekstrawagancki światek. szokujący go coraz bardziej z każdym spotkanym milionerem…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Orso

Autor: Henryk Sienkiewicz

“Orso’ to nowela autorstwa Henryka Sienkiewicza. laureata literackiej Nagrody Nobla. jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy przełomu XIX i XX w.

Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w drugiej połowie XIX wieku. Głównymi bohaterami są Orso – obdarzony ogromną siłą pół-Indianin oraz piękna Jenny. Oboje pracują w cyrku pana Hirscha. Hirsch jest sadystą. jednak oboje tolerują jego okrucieństwo. gdyż nie znają innego życia. Wspólne spędzanie czasu i czytanie Biblii sprawia. że przyjaźń zmienia się w miłość. Kiedy pewnego dnia Hirsch w przypływie wściekłości usiłuje wychłostać Jenny. Orso po raz pierwszy buntuje się i staje w obronie przyjaciółki. dotkliwie bijąc Hirscha oraz śpieszących mu na pomoc Murzynów. pracujących w cyrku. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 34.9wypożyczalnia książek online za darmo, olgą tokarczuk, kamienie na szaniec, anthony mccarten, wallenrod, święty eryk, jedz pysznie z niskim ig, olga tokarczuk lalka i perła pdf, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć pdf, angielski wszystkie czasy pdf, moc srebra, zdrajcy wyklętych, hart ducha definicja, książki mobi za darmo, magda mieśnik, królowa saba przepowiednie, powieści jacka londona, marcin orlicki…