Kwiaty na poddaszu

Kwiaty na poddaszu

Autor: Virginia C. Andrews

Rodzeństwo przez lata żyje zamknięte na poddaszu. pod czujnym okiem okrutnej i przesądnej babci. ‚Kwiaty na poddaszu’ to jedna z najsłynniejszych amerykańskich powieści.

Na szczycie schodów kryją się cztery sekrety. Jasnowłose. piękne. niewinne i walczące o przetrwanie…
Byli wspaniałą rodziną – radosną i beztroską – dopóki ich szczęścia nie zburzyła wielka tragedia. Teraz. aby mogli odziedziczyć rodzinny majątek. który ma zabezpieczyć ich przyszłość. dzieci muszą się ukrywać przed światem. jakby nie istniały. Żyją na ostatnim piętrze ogromnej rezydencji należącej do ich babci. regularnie zapewniani przez ukochaną mamę. że izolacja potrwa tylko chwilę. Jednak gdy trudne do zniesienia dni zmieniają się w niekończące się miesiące i lata. Cathy. Chris. Cory i Carrie uświadamiają sobie. że są zdani na łaskę okrutnej i przesądnej babci. a zagracony świat poddasza może być jedynym. w jakim przyjdzie im żyć.
W rankingu PBS The Great American Read ‚Kwiaty na poddaszu’ zostały uznane za jedną z najważniejszych amerykańskich powieści.
Film na jej podstawie – klasyczna historia zakazanej miłości – zdobył światowy rozgłos i skupił wokół V.C. Andrews liczną grupę bezgranicznie oddanych wielbicieli.

‚Kwiaty na poddaszu’ to księga pierwsza sagi rodziny Dollangangerów. najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.
W przygotowaniu są kolejne części sagi: ‚Płatki na wietrze’. ‚A jeśli ciernie’. ‚Kto wiatr sieje’ i ‚Ogród cieni’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian.

Autor: Jacek Santorski

Pewnego dnia Anna Czarnecka – dziennikarka. felietonistka. trenerka rozwoju osobistego – postanowiła zmienić swoje życie. Na drodze zmiany towarzyszył jej doświadczony mentor – Jacek Santorski. KsiążkaSamoDzielna Kobieta to opowieść o zmianie – dojrzewaniu do niej i utwierdzaniu się w niej. To zapis odnajdywania drogi do samego siebie. mierzenia się z nowymi wyzwaniami i negatywnymi uczuciami. takimi jak gniew i złość. To książka dla każdej kobiety. która czuje potrzebę zmiany w jakimkolwiek obszarze swojego życia.

Sam bunt kobiet przeciw określonym stereotypom. rolom i zachowaniom nie wystarczy. (…) Potrzebny jest raczej bardzo głęboki wgląd psychologiczny. Bez tego wglądu psychologicznego w siebie samą można „przebrać się” w kobietę wyzwoloną. natomiast

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 69.9


ISBN

9788366005297: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/haker-i-dziewczyna-penny-reid-maria-kabat-144012u

Cena:


Księga rodu z Baltimore

Autor: Jöel Dicker

Joël Dicker. autor bestsellerowej „Prawdy o sprawie Harry’ego Queberta”. powraca z nową książką.

„Joël Dicker fantastycznie operuje suspensem. Udało mu się stworzyć dzieło. w którym pasują do siebie wszystkie elementy układanki. Powieść angażuje czytelnika. ma odpowiednie tempo i jest świetnie skonstruowana”

Metrotime

 

Zanim doszło do tragedii. istniały dwie gałęzie rodu Goldmanów: Goldmanowie z Baltimore oraz Goldmanowie z Montclair. Ci drudzy to należąca do klasy średniej. zamieszkująca niewielki dom w New Jersey rodzina Marcusa Goldmana. sławnego na cały świat pisarza. autora „Prawdy o sprawie Harry’ego Queberta”. Ich zamieszkujący w Baltimore krewni mogą się pochwalić typową dla klasy wyższej luksusową rezydencją w sąsiedztwie najbo

33.6: https://woblink.com/ebook/-nie-to-za-malo-naomi-klein-34035u

Cena:


ISBN

9788366005297: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/haker-i-dziewczyna-penny-reid-maria-kabat-144012u

Cena:anna pekaniec, camilla lackberg niemiecki bękart, wydawnictwo c&t, egzamin sep pytania i odpowiedzi pdf, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, książę łotrzyk, bad saint monica james pdf pl, wiersze osiecka, patologie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, sprawa niny frank pdf, 365 dni książka pdf, ferency adam, prawy umysł jonathan haidt, heszen psychologia stresu chomikuj, jak powstaje człowiek, byłam żoną szejka pdf, torbiel tricholemmalna, wypożyczalnia książek online, spod kozetki, corka krola moczarow…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin