ZIMA ŚWIATA

ZIMA ŚWIATA

Autor: Ken Follett

Pokój w Europie lat 30. ubiegłego wieku jest złudny. Hitler obiecuje Niemcom wspaniałą przyszłość. Stany Zjednoczone próbują złagodzić skutki wielkiego kryzysu. W Związku Radzieckim w atmosferze terroru gasną nadzieje na to. że rewolucja odmieni los pogrążonych w nędzy ludzi. Bohaterowie Upadku gigantów i ich potomkowie próbują się odnaleźć w coraz bardziej przerażających czasach. Rodzice i dzieci. bracia i siostry. a nawet małżonkowie niejednokrotnie stają po przeciwnych stronach barykady.

Jedni wierzą w ideologie. w imię których dochodzi do potworności. inni ze wstydem przymykają oczy na to. co dzieje się wokół nich. jeszcze inni stawiają opór historii. Bohaterstwo przeplata się z konformizmem. poświęcenie z egoizmem. a szlachetność – z podłością.

Pełna napięcia. ni

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 26


ISBN

9788380538177: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/chodz-za-mna-joanna-opiat-bojarska-195521u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/189743/epub

1:

:

Cena:dzieci z bullerbyn test pdf, krime story książka, hegiel, wege w kwadrans, czasy język angielski pdf, przyroda klasa 4 sprawdziany dla ucznia, dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy pobierz, krótkie teksty, tracy wolff, tajemnicza śmierć, dieta ketogeniczna książka pdf, szczerze donald tusk, twierdzenia matematyczne liceum, kocia kołyska pdf, tymoteusz gurbin, ostatni sekret deverillów, bernhard schlink lektor, leszek balcerowicz biografia…