ISBN

ISBN

9788375155976: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/pszczelarz-z-sindzaru-mikhail-dunya-143199u

Cena:


Gdzie jest skrytka Generała Grota?

Autor: Artur Pacuła

Każda stara kamienica ma swoje sekretne historie. Warszawa zaś pełna jest takich budynków. W trakcie wojny ludzie chowali w swoich mieszkaniach prawdziwe skarby: pamiątki. pieniądze i dokumenty. A gdyby tak dotrzeć do tajnej skrytki legendarnego dowódcy Armii Krajowej. generała Grota-Roweckiego?

Zgrana paczka nastolatków wyrusza jego śladami. by odkryć tajemnicę z czasów II wojny światowej. Po drodze napotkają całą masę przeszkód. przeżyją niesamowite przygody i rozwiążą trudne łamigłówki. Będą pogonie. włamania i prawdziwe śledztwo. a także „okupacyjny obiad” i niezapomniana lekcja historii. Czy po tym wszystkim uda im się dotrzeć do tajemniczej skrytki?

Pierwsza książka Artura Pacuły Gdzie jest korona cara? zajęła drugie miejsce w

28: https://woblink.com/ebook/po-okregu-piotr-haftek-143235u

Cena:


Humaniści w kosmosie

Autor: Mel Lallande

Kiedy przyszedł czas. w którym nasza planeta stała się miejscem niezdatnym do życia. ludzkość postanowiła wyruszyć na podbój kosmosu. Skoro bowiem tak gładko poszło jej z Ziemią. istnieje podejrzenie. że zniszczenie innych planet również nie przysporzy naszym potomnym większych trudności. Człowiek jest wszak istotą myślącą…

Ten zbiór krótkich opowiadań rozgrywających się na Ziemi przyszłości. jak i w bliższych oraz dalszych przestrzeniach wszechświata. przepełniony jest inteligentną groteską i czarnym humorem. Czerpiąc ze znanych popkulturowych motywów. autorka opowiada historię ludzkości. która poradzi sobie w każdych warunkach… Ale czy powinniśmy się z tego cieszyć?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Ciche przywództwo

Autor: David Rock

Nie mów ludziom. co mają robić. Pomóż im zmienić sposób myślenia o pracy.

David Rock twierdzi. że skoro ludziom płaci się za myślenie. to świat biznesu powinien się dowiedzieć. jak funkcjonuje mózg. Stworzył nowatorskie podejście. które pomoże zapracowanym dyrektorom. menedżerom i przywódcom zwiększyć efektywność własną oraz podwładnych.

Ten praktyczny poradnik – podzielony na sześć szczegółowo omówionych kroków – pokazuje. jak wprowadzić na stałe zmiany w sposobie myślenia. które znacząco zwiększą wydajność. morale i zadowolenie z pracy. Dodatkowa korzyść z nich jest taka. że przydadzą się także w wychowywaniu nastolatków.

Ciche przywództwo pomoże ci udoskonalić myślenie innych ludzi. a usprawnienie myślenia to pierwszy i najważniejszy krok do poprawy efektywności. – Marshall Goldsmith. współautor książki Globalni liderzy

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Sezon na lisa

Autor: Agata Czykierda-Grabowska

Paula rozpoczyna pracę w mazurskim pensjonacie Lisia Dolina. Jej jedynym celem jest zdobycie funduszy na rehabilitację chorego brata. za którego czuje się odpowiedzialna. Nie spodziewa się jednak. że te wakacje zmienią jej życie. ponieważ po raz pierwszy poczuje. że nie musi dźwigać rodzinnych problemów sama. Dzięki chłopakowi na tandemowym rowerze po raz pierwszy zrozumie. co znaczy być beztroską i szczęśliwą.

Zakochany w Sarze Olek wyjeżdża do pracy na Mazury. żeby zarobić na wyjazd do Kanady. Beztroski i przyjazny chłopak natychmiast zjednuje sobie przychylność pracowników Lisiej Doliny. Jego urokowi nie może się oprzeć nawet właścicielka pensjonatu. Anna. która nie cofnie się przed niczym. aby uwieść młodego chłopaka. Jego uwagę jednak przyciąga drobna piegowata dziewczyna o pło

https://woblink.com/product-publication/download/143224/epub: 1

Cena:


ISBN

9788366234581: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/paryska-kochanka-catherine-hewitt-143672u

Cena:zamek strachu, tajemnica zamku, wołoszanski, psychologia społeczna książka, status związku, obudź w sobie olbrzyma pdf, allahakbar, andrzej wąsek, romanse harlequin filmy, anna lewicka, to tylko przyjaciel abby jimenez pdf, bohater o tysiącu twarzy pdf, bieguni olga tokarczuk pdf, kafka wyrok, antymonachomachia, gdesz, lato w pensjonacie pod bukami, olga tokarczuk ebook, król mrówek, przyjaciel z szafy, sprzedana książka…