Kochanie. nie rań mnie

Kochanie. nie rań mnie

Autor: Karolina Wasilewska

Świetnie napisany. pełen seksownego napięcia debiut z zemstą w tle!

Dwudziestotrzyletnia Melody Prince jest rozdarta. Właśnie ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze. ale zamiast odczuwać radość i dumę. czuje tylko pustkę. Nie chciała być prawnikiem. a jednak zrobiła to. czego od niej oczekiwano.

Teraz ponownie ktoś chce za nią zdecydować. Ma odbyć praktyki w kancelarii należącej do jej rodziny. Pomimo że to kolejna decyzja podjęta za jej plecami. Melody zgadza się na podjęcie stażu.

Gdy dowiaduje się. że nie będzie pracowała z żadną z bliskich jej osób. ale dla siostrzeńca współwłaściciela kancelarii. jest zaskoczona. Widok Rhysa Mariposy dosłownie zwala ją z nóg i to nie tylko dlatego. że mężczyzna jest niesamowicie przystojny. Rhys okazuje się nieznajomym. na

33.9: https://woblink.com/ebook/zaczarowane-natasza-socha-206157u

Cena:


ISBN

9788380533202: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/dobry-wybor-k-a-linde-32831u

Cena:


Ostatnie rozdanie 2019

Autor: Wiesław Myśliwski

Wiesław Myśliwski jest twórcą przywracającym wiarę w sens i wartość prawdziwej literatury. Jego powieści wynikają z głębokiej wewnętrznej potrzeby wyrażenia – i równocześnie poznania – prawdy o ludzkim losie. przeznaczeniu. przemijalności. pamięci. miłości. sensie istnienia.

O tym – choć nie tylko o tym – mówi jego powieść Ostatnie rozdanie. kolejne prozatorskie arcydzieło. na które czekaliśmy kilka lat. Myśliwski publikuje rzadko. pisze długo. zgodnie z przeświadczeniem. że „pisać książki powinno się dopiero. gdy człowiek naprawdę czuje. że nie ma już żadnego innego wyjścia (…). wtedy kiedy jest się przekonanym. że ma się coś naprawdę do powiedzenia komuś drugiemu”.

Ostatnie rozdanie to dzieło „totalne”. które chce objąć całość l

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


Echo z otchłani

Autor: Remigiusz Mróz

Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów – bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga. Dija Udina Alhassana i Ellyse.

ISS Kennedy powrócił na Ziemię. która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem. a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni.

Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie. czekając na dalsze instrukcje tych. którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom naprawdę nic nie grozi? Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd. świadomy istnienia gatunku ludzkiego.

Jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę. by odkupić swoje winy… 

:

Cena:


Filary Ziemi

Autor: Ken Follett

Walka o władzę. konflikty między monarchią. klerem i narodem. intrygi. seks. miłość. zdrada. mroczne tajemnice. krwawe zbrodnie. akty nienawiści i desperacji

FILARY ZIEMI. najsłynniejsza powieść Kena Folletta. to trzymająca w napięciu saga historyczno-przygodowa z fabułą osnutą wokół trwającej blisko czterdzieści lat budowy wielkiej katedry Kingsbridge. Dwunastowieczna Anglia pod rządami normańskich panów – w tle wojna domowa. konflikty na tle religijnym. spory o sukcesję na angielskim tronie. Na podstawie powieści w 2010 roku powstał serial telewizyjny wyprodukowany przez słynnego reżysera Ridleya Scotta. Główne role zagrali: Ian McShane. Matthew Macfadyen. Eddie Redmayne. Hayley Atwell. Rufus Sewell i Donald Sutherland.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 7.9


Metoda czarnej skrzynki

Autor: Matthew Syed

Jest coś. czego od branży lotniczej powinniśmy nauczyć się wszyscy. To coś. co przychodzi z trudem. bo stoi w sprzeczności z naszym instynktem i naszą ułomną naturą. To nauka na błędach. Google. zespół Formuły 1 firmy Mercedes. wynalazca James Dyson. Michael Jordan i David Beckham. Co ich łączy z lotnictwem? Wszyscy oni korzystają z metody czarnej skrzynki – nie tylko odważnie przyznają się do błędów. ale wręcz uważają swoje porażki za najlepsze źródło wiedzy. Nie wypierają się potknięć. nie zrzucają winy na innych. nie tuszują niewygodnych faktów. a sukces zawdzięczają analizie swoich niepowodzeń. Ilu z nas może z ręką na sercu powiedzieć. że też ma takie zdrowe podejście do porażki? Radę. by uczyć się na błędach. traktujemy dziś jak wyświechtany frazes. tymczasem jest to najs

:

Cena:


ISBN

9788365156297: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/polacy-na-krancach-swiata-sredniowiecze-i-nowozytnosc-czesc-2-mateusz-bedkowski-174220u

Cena:


Srebrna zatoka

Autor: Jojo Moyes

Lisa nie zamierza oglądać się za siebie. Czasem lepiej nie myśleć o przeszłości. Właśnie dlatego znalazła swój azyl nad malowniczą Srebrną Zatoką. w dzikiej części australijskiego wybrzeża. gdzie można obserwować delfiny. a coroczne pojawienie się humbaków jest dla miejscowych świętem.

Mike pojawia się tam nieproszony. Przyjeżdża z wielkiego miasta i uosabia wszystko. od czego Lisa starała się uciec: nowoczesność. biznes i bezwzględną korporację.

Wraz z jego przybyciem urokliwy. spokojny świat staje się zagrożony. By go ocalić. Lisa musi odpowiedzieć sobie na pytanie. czy ucieczka zawsze jest dobrym rozwiązaniem oraz…

Czy można pokochać kogoś. kto wydaje się naszym największym wrogiem?

Powieść JOJO MOYES. pisarki. która podbiła serca polskich czytelników powie

29.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-max-czornyj-171531u

Cena:


ISBN

9788380838666: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/szosty-po-latach-agnieszka-lingas-loniewska-34175u

Cena:uwikłani seria, mikolajek pdf, john marsden jutro, e book libra, ratownictwo medyczne książka, niegodna, lionheart gra, darmowe-ebooki, mali bogowie 2 pdf chomikuj, wilk z wall street pdf, edward wełpa, nigdy nie mówię nigdy pdf, dmt molekuła duszy pdf, próba miłości, detektyw pozytywka audiobook, stulecie winnych książka tom 3, przygody tomka sawyera ebook, 23 sposoby na lenia, radek budnicki…