Doktor Irka. Wojna. miłość i medycyna

Doktor Irka. Wojna. miłość i medycyna

Autor: Katarzyna Droga

Podczas pierwszej sekcji zwłok w podziemnym prosektorium Irka nie myślała ani o okupowanej Warszawie. ani o tym. że ryzykuje życiem. ucząc się w tajnej Akademii Medycznej.

Najbardziej na świecie chciała zostać lekarzem. Jednak wojna to nie jest dobry czas na studia.

 

Kiedy Warszawę ogarnie zawierucha Powstania. świeżo zdobyta wiedza medyczna okaże się niezbędna. Studentka medycyny będzie zaszywać rany postrzałowe. wyjmować kule. amputować nogi i patrzeć w oczy setkom umierających. I przekona się. że wojna to nie jest dobry czas na słabość.

 

Wojna to też najgorszy czas na miłość. A ona jak na złość właśnie wtedy uderza najmocniej.

 

 

Jak być lekarzem w czasie Powstania. gdy pozostaje tylko bezradność?

15.74: https://woblink.com/ebook/star-stable-opowiesci-z-jorvik-dahlgren-helena-monika-motkowicz-205751u

Cena:


Someone else

Autor: Kneidl Laura

Cassie i Maurice byliby idealną parą: są najlepszymi przyjaciółmi. mieszkają razem. oboje pasjonują się literaturą fantasy. i. co najważniejsze – kochają się. Mimo to ich drogi się rozchodzą. Auri gra w piłkę nożną. ma wielu znajomych i jest towarzyski. natomiast Cassie raczej ucieka od świata i obraca się w wąskim kręgu przyjaciół. Z czasem coraz bardziej się obawia. że to. co łączy ją z Aurim. nie jest tak silne jak to. co ich dzieli…

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


Jak otworzyłem mózg.

Autor: Rahul Jandial

Książka ta jest moją próbą oddzielenia neurobajek od neuronauki i pseudopewników od uzasadnionej nadziei. Chcę ci pomóc osiągać cele. które sobie wyznaczyłeś. oraz sprawić. by ani ty. ani twoi najbliżsi nie wylądowali na moim stole operacyjnym. Rahul Jandial. jeden z wielkich neurochirurgów naszych czasów. jak nikt inny wie. co kryje się w naszej głowie. Teraz swoje narzędzia wkłada do rąk tobie… Pozwól autorowi zabrać się na wycieczkę do sali operacyjnej oraz w podróż w różne zakątki świata. aby obserwować wyzwania. przed którymi staje. Wydłutuj otwór w czaszce i zanurz palce w tym osobliwym narządzie. który konsystencją przypomina budyń lub pasztet. Daj się zaprosić do laboratorium. a na własne oczy zobaczysz dokonania. dzięki którym science fiction staje się rzeczywistością! Autor tej książki wie też. co zrobić. żeby w pełni wykorzystać mózgowe zasoby. Sięgnij więc do Jak otworzyłem mózg. jeśli chcesz się z pierwszej ręki dowiedzieć: • Czy uprawianie tai chi zmieni cię w Einsteina. • Czy częste korzystanie z elektroniki wypali ci szare komórki. • Czy dzięki nauce hiszpańskiego staniesz się uważny i skupiony. • Czy bujanie w obłokach uczyni z ciebie mistrza kreatywności. • Czy jedzenie jabłek i fasoli zrobi z ciebie optymistę. • Dlaczego lepiej nie naciskać „wyznacz trasę” na telefonie. Pacjenci Jandiala dowodzą. że mózg ma cudowne możliwości regeneracyjne i wyjątkową plastyczność. Choćbyś więc miał sto dwadzieścia lat. możesz mu podkręcić obroty. bo na zmiany nigdy nie jest za późno (choć im wcześniej zaczniesz. tym dłużej skorzystasz z ferrari w swojej głowie).

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9


ISBN

9788324079537: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/znikniecie-prezesa-gluchowski-piotr-201253u

Cena:łowcy szpiegów, patofizjologia kliniczna zahorska pdf, pod prąd robert biedroń, dieta przy hashimoto książka pdf, prawo administracyjne książka pdf, inwigilacja 55, elektrotechnika zadania z rozwiązaniami pdf, cnoty obywatelskie rzymian, na probostwie w wyszkowie pdf, jezyk internetu, zlaczeni pokusa, na zdrowie porady dr górnickiej pdf, śmierć grabarza, kwik w gospodarstwie, www wydawnictwoamber pl, magia wiary, wojciech widłak pan kuleczka, pasja życia irving stone, boski znak, władysław kołaciński żbik, boss sierra cartwright pdf chomikuj, syn mafii pdf, pojutrze paulina wilk, proces rdzawienia…