https://woblink.com/product-publication/download/125251/epub

https://woblink.com/product-publication/download/125251/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo Albatros

Format: EPUB.MOBI

31.5

1:

Cena:


Gloria Steinem – Moje życie w drodze

Autor: Gloria Steinem

„Kobiety mają wybór – być albo feministką. albo masochistką.”

Gloria Steinem

Autobiografia Glorii Steinem – dziennikarki. pisarki. aktywistki. jednej z najbardziej inspirujących kobiet na świecie i ikony drugiej fali feminizmu. walczącej z dyskryminacją nie tylko związaną z płcią. ale również rasą. wiekiem. pochodzeniem czy orientacją seksualną.

Początek lat 60. Gloria. absolwentka elitarnej uczelni. po powrocie ze stypendium w Indiach zajmuje się dorywczym pisaniem tekstów do nowojorskich czasopism. Przełomem okazuje się jej reportaż w magazynie „Show” demaskujący pracę „króliczków” w Klubie Playboya – kobiet sprowadzonych do roli obiektów. mających zaspokajać erotyczne fantazje mężczyzn.

Publikowanie kolejnych tekstów o problematyce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


1

Autor: Marek Eremita

Św. Asteriusz z Amazji

:

Cena:upadek zssr, wytrzymałość materiałów zadania z rozwiązaniami pdf, cholewa gambit, poradnik emeryta, jak to z lnem bylo, skam książka, apollo i boskie próby tom 4, komunikacja elektroniczna, peter glas, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego, opowiadania z doliny muminków pdf, koniec pokoleń podległości, birobidzan, grona gniewu pdf, niepotrzebna jak róża, koronawirus świata, richard h thaler, paweł zawitkowski mamo tato co ty na to, energia węglowa, joanna papuzińska asiunia audiobook…