Szwajcaria. czyli jak przeżyć między krowami a bankami.

Szwajcaria. czyli jak przeżyć między krowami a bankami.

Autor: Joanna Lampka

Szwajcaria. Kraj niezawodnych zegarków. słynnych serów. wysokich gór i niskich podatków. Jego mieszkańcy wydają się nam chłodni. zapracowani. niechętni do integracji z obcymi i resztą Europy. Czy tak jest naprawdę?

Niekoniecznie! Szwajcarzy. gdy tylko pogoda pozwala. wskakują do rzek. czasem nawet w przerwie od pracy. A skoro już o tych przerwach mowa. spróbujcie dodzwonić się do szwajcarskiej firmy w godzinach lunchu! Punktualnie o 12:00 szwajcarskie kiszki zaczynają grać marsza niczym kukułki w zegarach. no i trzeba wyjść coś zjeść. Szwajcarzy puszczają swoje dzieci bez opieki do szkoły. głosują w referendach przeciwko zniesieniu abonamentu radiowo-telewizyjnego i chętnie żenią się z cudzoziemkami. Jednym słowem. robią wszystko to. o co byś

:

Cena:


No logo

Autor: Naomi Klein

Międzynarodowy bestseller. kultowa książka Naomi Klein. nazywana często „biblią alterglobalistów”.W ciągu ostatnich dziesięciu lat. które upłynęły od pierwszego wydania. książka została uznana za absolutny fenomen kulturowy i stała się manifestem wszystkich krytyków ekspansywnego światowego kapitalizmu.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 39.9


Zawisza Czarny

Autor: Jakub Ćwiek

Już się nie musisz obawiać. Polsko.

Zawisza Czarny jest na posterunku!

Pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej. Trafił pod opiekę emerytowanego żołnierza i mistrza sztuk walki pełniącego posługę misjonarską. Ten nauczył afrykańskiego chłopca bycia skutecznym na polu bitwy. pomógł mu zmienić ciało w broń. a przy okazji zaszczepił w umyśle polskie wartości. wpoił zasady patriotyzmu i ogromną miłość do nadwiślańskiego kraju. Podopieczny misjonarza. już jako dorosły mężczyzna. przybył do Polski. by krzewić prawdziwą. dobrze rozumianą polskość. Oto Zawisza Czarny!

Bohater trafia do Warszawy. gdzie z miejsca zostaje wmieszany w spisek tak zwanych polskich patriotów. W złożonej intrydze wezmą udział młodzi ambitni z Mordoru. uczestnicy rowerowej masy krytycznej. członkowie ONR-u. kibic

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-nocy-judith-lennox-30594u

Cena:


1

:

:

Cena:


Na gwiaździstych morzach

Autor: Sara Sheridan

Pachnąca czekoladą i przygodą opowieść o miłości i sekretach

W 1824 roku w Brazylii trwa wojna domowa. która zmusza cenioną pisarkę do powrotu do ojczystej Anglii. Maria Graham straciła niedawno męża i jako wdowa znalazła się w trudnym położeniu. dlatego chwyta się każdej szansy. aby dostać się na statek do Europy. Przyjmuje ofertę przebiegłego przemytnika Jamesa Hendersona. który proponuje jej wspólny rejs.

Na pokładzie Maria odkrywa nie tylko sekrety ukryte w tabliczkach czekolady. ale zaczyna też czuć nieodparty pociąg do tajemniczego kapitana. Jednak kobieta z wyższych sfer nie może pozwolić sobie na miłość do przemytnika. dlatego kapitan porzuca kryminalną przeszłość i wciela się w rolę londyńskiego dżentelmana.

Henderson nie może tak łatwo

:

Cena:


https://woblink.com/ebook/niewidzialny-straznik-dolores-redondo-196143u

https://woblink.com/product-publication/download/196143/epub: 1

:

Cena:


Owoce Lukrecji

Autor: Laura Adori

Wielkie namiętności. wyrafinowane smaki i życie na romantycznym rauszu – to codzienność tytułowej bohaterki. która zdążyła już zdobyć serca czytelniczek w ‚Przebudzeniu Lukrecji’. Jest kobietą świadomą siebie. co w połączeniu ze szczyptą szaleństwa i humoru sprawia. że odnajduje swoją życiową pasję i wielką miłość. Teraz pragnie rozwijać i jedno. i drugie. O ile z rozwojem biznesu idzie jej coraz lepiej. to z miłością bywa trudniej. Wprawdzie spotkała wreszcie mężczyznę pragnącego być tam. gdzie ona i smakować z nią życie. jednak nawet tryskająca fontanna endorfin nie wystarcza w zderzeniu z odmiennością natury dwóch płci.

Jak poradzi sobie nasza bohaterka? Czy uda jej się pokonać małe klęski i zaznać miłosnego triumfu? Przekonaj się. sięgając po ‚Owoce Lukrecji’.

31: https://woblink.com/ebook/dzieje-grzechu-dyskurs-pornograficzny-w-polskiej-prozie-xx-wieku-na-wybranych-przykladach-stusinska-ewa-139969u

Cena:ćwiek stróże, wszyscy ludzie, tęczowa książeczka, między praktyką a teorią wychowania pdf, skrytobójca, angielski słowotwórstwo b2 pdf, maria paradowska, genetyka zadania, syjonizm co to, wszystko oprócz prawdy, koncepcje zarzadzania, leah gubi rytm, pochłaniacz bonda pdf, powiesc przygodowa, pociejów, iwan kulik, zwyrodniali, pamiętnik felka parerasa cała książka pdf, aleja starych topoli chomikuj…