5 domowych środków. które zastąpią drogerię – PDF

5 domowych środków. które zastąpią drogerię – PDF

Autor: Smarticular.net .

Czy wiesz ile masz w mieszkaniu najróżniejszych środków do szorowania. płynów do czyszczenia. tabletek. proszków do prania. jak również kremów. balsamów. mydeł. szamponów i innych produktów kosmetycznych. higienicznych i czyszczących? Średnio w każdym domu jest ich od 40 do 60. Dzięki tej książce poznasz alternatywę dla każdego z nich. Wystarczy. że kupisz 5 składników: sodę oczyszczoną. sodę (do prania). ocet. kwas cytrynowy i szare mydło. a samodzielnie stworzysz z nich różnego rodzaju środki do zastosowania w domu. ogrodzie. kuchni. A najlepsze jest to. że są one niezwykle tanie iwszędzie dostępne. 300 zastosowań dla domu. ogrodu i ciała.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.3


ISBN

9788366051454: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/arcydzielo-francine-rivers-francine-rivers-134791u

Cena:


Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Szkice węglem”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Szkice węglem”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Wawrzona Rzepy.  Wypracowanie dotyczy Wawrzona Rzepy. bohatera noweli „Szkice węglem” H. Sienkiewicza i stanowi charakterystykę tego bohatera. Wawrzon był dobrym ojcem i mężem. Ciężko i uczciwie pracował. by zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Jednak pisarz gminny Zołzikiewicz miał ochotę na jego żonę i uknuł spisek. dzięki któremu Rzepa miał trafić do wojska. Mężczyzn pod wpływem alkoholu podpisał stosowne dokumenty i w ten sposób przypieczętował swój los. Wypracowanie zawiera 519 wyrazów.

Charakterystyka Marii Rzepowej.  Wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę

:

Cena:uchwycić żywioł, prosze oanstwa do gazu, kod uzdrawiania pdf, nero ksiazka, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek fragment, przemysław osiewicz, niebo istnieje na prawde, od pierwszego wejrzenia sparks, anthony ryan królowa ognia, sekretne życie kotów chomikuj, genetyka molekularna węgleński pdf, żyj lepiej kochaj mądrzej, na wschod od edenu, nędznicy książka pdf, słodkie magnolie książka, przytulajka, ewa lange, fnaf książka…