Legenda o samobójstwie

Legenda o samobójstwie

Autor: David Vann

Kiedy ojciec proponuje Royowi spędzenie kilku miesięcy na odludnej wyspie Sukkwan. tylko we dwóch. chłopak waha się. zanim postanowi opuścić dom i znaną sobie codzienność. Nic nie potoczy się tak. jak sądzili. Życie zaskakuje i ciągle przypomina. że nie wszystko można przewidzieć. zaplanować i ułożyć po swojemu. Ważne jest. by przetrwać. odnaleźć radość tam. gdzie tylko się da. i wybaczyć innym ich słabości. Skomplikowane relacje rodzinne. trudne wybory. miłość i namiętności. to wszystko znajdziemy w oszczędnej prozie Davida Vanna. która targa emocjami czytelnika i której nie da się zapomnieć.

„«Legenda o samobójstwie» to książka utkana z pięknych. głęboko wstrząsających opowieści. Uważajcie – to powieść. którą zapamiętacie do końca życia” – Jakub Żul

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788378357476: Wydawnictwo

Format

13.67: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-milosc-tom-1-nie

Cena: 30


ISBN

9788380536319: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rodzina-ewa-kleszcz-louise-jensen-160484u

Cena:


Krótki kurs PRL według Barei

Autor: Maciej Łuczak

Tytuł książki w ironiczny sposób nawiązuje do komunistycznej biblii. jaką była Historia Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików). Krótki kurs. Książka ta opowiadała historię partii bolszewickiej oraz prezentowała masom – w sposób propagandowy i bardzo uproszczony – wykład o korzeniach komunizmu. We wstępie zawarto passus zachęcający do pilnej lektury dzieła. „Studiowanie bohaterskiej historii partii bolszewickiej uzbraja w znajomość paw rozwoju społecznego i walki politycznej. w znajomość napędowych sił rewolucji”. To patetyczne stwierdzenie można sparafrazować. odnosząc je do komedii reżysera Misia. Studiowanie filmów Stanisława Barei uzbraja nas w znajomość praw rozwoju społecznego i walki politycznej. w znajomość napędowych sił rewolucji.

24.99: https://woblink.com/ebook/biblia-poczatek-roman-zajac-23821u

Cena:


ISBN

9788366013216: Wydawnictwo

Format

13.5: https://woblink.com/ebook/nawiedzony-dom-john-boyne-174490u

Cena:


Rzeka kłamstw

Autor: Edyta Świętek

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek otwierająca cykl Grzechy młodości. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny. które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę.

Kazimierz. choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa. jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa. ale również w sidła miłości.

Czasy się zmieniają. ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swoich bohaterów. a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad „Grzechami młodości”. To prawdziwie sentymentalna podróż!

Agata Kołakowska. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9wschodni grom, chyłka 2, dieta przy hashimoto książka pdf, diagnoza w resocjalizacji, świat kupek, książki do nauki niemieckiego pdf, czytaj online, jojo mayes, słownik staropolski pdf, neurologia wieku rozwojowego, zwiadowcy 8 pdf, marian broda, latarnia z kiss river, bożena kropka opinie, geometria wykreślna książka, dobre książki dla młodzieży, michał ostapiuk, życie duchowe bez trików i skrótów, pzwl wydawnictwo, mudry i gesty leczące, byla arabska stewardessa, katarzyna puzyńska więcej czerwieni, bluzgaj zdrowo, pamiętaj że byłam pdf…