Hania Humorek przepowiada przyszłość

Hania Humorek przepowiada przyszłość

Autor: Megan McDonald

Czy magia naprawdę istnieje? Czy możemy dowiedzieć się tego. co nas czeka w przyszłości?

A Hania Humorek potrafi i na jeden dzień zamienia się w wróżkę! Wszystko za sprawą tajemniczego pierścienia. który mała bohaterka znajduje w płatkach śniadaniowych. To chyba jakieś czary. bo Hania wie. co zdarzy się za chwilę. I tak na przykład udaje się jej przepowiedzieć wyniki klasówki z matematyki. Czy to możliwe. że Hania Humorek jest najprawdziwszą na świecie wróżką. a jej pierścień posiada ogromną moc?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Kawa – Opowiadanie erotyczne

Autor: Nielsen Beatrice

„[…] odwiedza Jamesa. nie może się napatrzeć na Rosę. Ma nadzieję. że ani James. ani Rosa tego nie zauważą. I że Rosa też ją zauważyła. Wyobraża sobie. jakby to było ją dotknąć. pocałować… Czasem robi sobie dobrze. myśląc o współlokatorce Jamesa.’.

To opowiadanie zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej intencją jest opisywanie ludzkiej natury i jej różnorodności poprzez opowieści o pasji. intymności. pożądaniu i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Inspektor Parma i afera środowiskowa

Autor: Christopher Siemieński

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon. którego żona. naukowczyni. zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa. co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

„Świetna książka. która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku. które z pewnością wyłapią i docenią rodzice”

Anna Czartoryska

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Hania Humorek idzie na studia

Autor: Megan McDonald

Hania postanawia. że pójdzie na studia. ale zanim podejmie taką decyzję wcale nie będzie miała ochoty się uczyć. Zwłaszcza matematyki. z którą ma kłopoty. Jednak za namową nauczycielki. ale oczywiście nie bez oporów. rezolutna Hania zaczyna chodzić na korepetycje. I tak poznaje Amelię. mądrą studentkę. która zaraża dziewczynkę nauką. Dzięki niej tabliczka mnożenia stanie się dla Hani mniej straszna. Oczywiście Hania Humorek nie byłaby sobą. gdyby nie wpakowała się przy tym w kłopoty…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


1

:

:

Cena:


Skóra – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Marzę o tym. by cię całować. marzę o tym. by powoli całować każdy por twojej skóry. wszystkie części twojego ciała. i te małe. i te duże. Jesteś jak laleczka. nietknięta. Delikatna. krucha. piękna. jesteś całością bez początku i końca. Tak. chciałbym poczuć twój smak. Budzę się w środku nocy i myślę o tobie. Chcę być blisko ciebie’.

Już podczas ich pierwszego spotkania zauważa. że jest w nim coś tajemniczego. Ma ciemne oczy i zagadkowe spojrzenie. jest dość powściągliwy. A oprócz tego niesamowicie seksowny. Mimo że wyczuwa jego odmienność. daje ponieść się łączącemu ich erotyzmowi. Niedługo potem przekracza dozwolone granice…

Skóra to thriller erotyczny pełen ekscytującego seksu. zakazanych fantazji i ukrytych zamiarów.

Wydawnictwo: Saga E

Cena:sternberg psychologia poznawcza, gra o tron audiobook download, jasieński but w butonierce, chyłka w ciąży, pocałunek o północy pdf, bydlę, gornicy.pl, robert skiba, słownik hydrogeologiczny, codename panzers zimna wojna, podstawy anatomii człowieka gołąb, jeff bezos książka, zaraz będzie po wszystkim, stephen baxter proxima, erich von daniken komiksy, książki online free, włam się do mózgu pdf download…