1

1

:

:

Cena:


Prawda i życie

Autor: Michael Patrick Lynch

Cynizm wobec wartości prawdy zawsze będzie w interesie możnych. Kiedy różnica między tym. co jest. a co nie jest prawdziwe. zaczyna wydawać się mniej istotna albo mniej uchwytna. narracja dyktatora. skrajnego nacjonalisty bądź tyrana. staje się bardziej uwodzicielska. Opowieści władzy. O czym wiedzieli Orwell. Arendt i Miłosz. są często przebrane za głos rozsądku.

A teraz mogą być przebrane za głos waszego przyjaciela. którego echo dochodzi z portalu Facebook. W rzeczywistości nie są jednak żadnym z tych głosów. To dlatego zrozumienie filozoficznych korzeni prawdy i naszych błędnych mniemań o niej jest nadal ważne. ważniejsze niż kiedykolwiek.

Fragment książki

Status moralny

Serię zapoczątkowało wydani

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Szczęście rodzinne

Autor: Lew Tołstoj

Siedemnastoletnia Masza rozpacza po śmierci matki. Piękna i młoda Rosjanka miała w planach wyjazd za granicę. jednak rodzinna tragedia zaprzepaściła tę szansę. Dziewczyna została na świecie sama z młodszą siostrą Sonią oraz ich nauczycielką Katią. Niepewne swojego losu kobiety żyją w smutku i obawach o przyszłość. Ich losy zmienią się. gdy z wizytą do domu przybędzie Sergiusz Michałowicz. opiekun ich majątku. Dla Maszy będzie to początek nowego życia.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Fachowiec poszukiwany część 1 – opowiadanie erotyczne

Autor: Tempest Christina

‚Wydaje się. jakby widziała siebie z zewnątrz. jak przez mgłę. Kim jest ta szalona kobieta. która ma odwagę robić coś takiego? Sara spogląda w dół. Na widok Thora klęczącego przed nią. całującego jej uda w takim skupieniu. jakby oddawał cześć bóstwu. wypełniła ją duma i pożądanie.’

Przypadkowe spotkanie z fachowcem od podłóg przeradza się w gorącą sesję sado-maso.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


ISBN

9788366625211: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/tragedia-templariuszy-powstanie-i-upadek-panstw-krzyzowcow-michael-haag-190811u

Cena:magda.doc, włoskie szpilki, gwiazdkozaur, jan sochoń, architektura uczuć pdf doci, antoni kępiński schizofrenia, spqr książka, królestwo szczepan twardoch, książki historyczne nowości, jak czytać ludzi radzi agent fbi, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, patofizjologia pdf, strategia firmy, drażni, fitoterapia i leki roślinne pdf…