https://woblink.com/ebook/historia-bez-cenzury-2-wojciech-drewniak-29649u

https://woblink.com/ebook/historia-bez-cenzury-2-wojciech-drewniak-29649u

https://woblink.com/product-publication/download/29649/epub: 1

:

Cena:


Nieznane więzi natury

Autor: Peter Wohlleben

Jeśli spotkałeś się z opinią. że korniki to pasożyty niszczące zdrowy las. a wilki to tylko niebezpieczne drapieżniki. które wymagają odstrzału. to sprawdź. jakie są fakty. W swojej kolejnej książce Peter Wohlleben ujawnia niewidoczne dla zwykłych obserwatorów więzi między wszystkimi stworzeniami – od niepozornych bakterii po dumne dęby i buki. Pokazuje nam. jak ich wzajemne relacje trzymają w ryzach cały bogaty ekosystem. dzięki czemu pozostaje on w równowadze. Uświadamia. że o środowisko musi dbać nie tylko „leśna policja”. Przyszłość błękitnej planety zależy również od tego. jaką rolę w tym procesie odegrają ludzie.

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 27.99


Historia bez cenzury 2

Autor: Wojciech Drewniak

OSTRZEŻENIE!

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci

oraz kontrowersyjne skróty myślowe.

Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem.

zrezygnuj z dalszego czytania…

chociaż pewnie będziesz żałować.

O kim opowiemy? Jasne że o polskich koksach!

Przed Wami Cnotliwy Koksu spod Grunwaldu. Turbohetman. który w młodości grał małą dziewczynkę. Półczłowiek-Półłomot. który trafił do polskiego hymnu. Wystrzałowy generał. który lubił walić z grubej rury. a także włochaty koleżka. odważny kuzyn misia Koralgola – największej pierdoły wśród niedźwiedzi. 

Chcecie więcej? I dobrze. bo to tylko niektórzy spośród naszych koksów!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 29międzynarodowe przepływy czynników produkcji, polskie wulgaryzmy, chwalba historia polski, obsesja doskonałości pdf, dugoni robert, jurgen roth, dzień szakala online, janusz grzyb, janusz szostak iwona wieczorek, christophe andre, angielski dla seniorów pdf, złote lata, norweski dziennik, monika polit, marsjanie i wenusjanki na randce, audiobook ludzie bezdomni, mars agnieszka lingas-łoniewska, ryneksztuki, royal zamek z alabastru, przed nieznanym trybunałem, lista zydow polskich, tess gerritsen chirurg pdf…