https://woblink.com/product-publication/download/193595/epub

https://woblink.com/product-publication/download/193595/epub

1:

:

Cena:


Nadzieja w mroku. Nieznane opowieści. niebywałe możliwości

Autor: Rebecca Solnit

Książka napisana przeciwko zwątpieniu. Płomienne wezwanie do działania na rzecz zmiany.

„Nadzieja tkwi w założeniu. że nie sposób przewidzieć. co się stanie w przyszłości. i że w tej szczelinie niepewności powstaje przestrzeń do działania” – twierdzi Rebecca Solnit. Nie zawsze jesteśmy świadomi tego. jak wielki wpływ na bieg historii mogą mieć drobne zdarzenia i nasze jednostkowe postawy. Zmiana rodzi się długo. ale czasem wystarczy iskra. by dokonała się w jednej chwili. Książka jest kroniką takich właśnie. zakończonych częściowym lub całkowitym sukcesem. przedsięwzięć podejmowanych przez mniejsze i większe grupy ludzi. którzy chcieli zburzyć istniejący porządek i zmienić świat na lepszy – od upadku muru berlińskiego i rewolucji zapatystów. poprzez marsze alterglobalistów. jaśminową rewolucję. aż po niebywałe akty solidarności i pomocy okazywanej w sytuacji klęsk żywiołowych lub nieoczekiwane zwycięstwa ekologów w walce o czystą energię.

„Wspólnie jesteśmy nad wyraz potężne i potężni i mamy za sobą rzadko wspominaną. rzadko pamiętaną historię zwycięstw i przeobrażeń. która może dodać nam otuchy i wiary w siebie. w to. że owszem. możemy zmienić świat. gdyż nieraz już nam się to wcześniej udało. (…) Trzeba nam litanii. różańca. sutry. mantry. wojennych pieśni na cześć naszych zwycięstw. Przeszłość odsłania się w blasku dnia i przemienić się może w pochodnię. którą nieść będziemy w noc. jaką jest dla nas przyszłość”.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 27


ISBN

9788324072538: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/cham-z-kula-w-

Cena: 29


ISBN

9788380755796: Wydawnictwo

Format

17.94: https://woblink.com/ebook/pokuta-max-czornyj-136500u

Cena:o stawaniu się stoikiem, shrek 2 gra, głupi dzidziuś, sposób na elfa pdf, krzyżówki pdf, arthas przebudzenie króla lisza, moc truchleje, samozatrudnienie krok po kroku, drwale annie proulx, rozprawa o metodzie kartezjusz, książki kryminalne top, typy samobójstw, technologia postaci leku pdf, artur dziak, złoty róg, kapitanowa, gra o tron epub…