Ukradzione miasto

Ukradzione miasto

Autor: Jan Śpiewak

Jan Śpiewak odpowiada na pytanie. jak to możliwe. że w stolicy europejskiego kraju — tuż pod nosem najważniejszych urzędników. dziennikarzy uznanych tytułów prasowych i stacji telewizyjnych — przez lata kwitł nielegalny. niezgodny z Konstytucją i nierespektujący praw człowieka proceder przejmowania nieruchomości wartych fortunę. Czy to prawda. że w stołecznym urzędzie — jak twierdzi prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz — funkcjonowała „grupa przestępcza”? A może to sama prezydent stolicy stworzyła w ratuszu warunki do działania systemowej nieodpowiedzialności?

Książka to studium „państwa z kartonu”. w którym wąska elita bogaci się na krzywdzie najsłabszych.

Czytelnik z pewnością wielokrotnie zada sobie pytanie o rzeczywisty stan naszego kraju. Czy winni działań niezgodnyc

29.9: https://woblink.com/ebook/laweczka-pod-bzem-agnieszka-olejnik-30985u

Cena:


Odrobina brokatu

Autor: Shari L. Tapscott

Pełna blasku historia o pierwszej młodzieńczej miłości!

Lauren ma prosty plan na życie: skończyć szkołę. dalej rozwijać swojego bloga DIY i poślubić kogoś sławnego. W swojej przyszłości widzi jeszcze dwa słodkie pieski i bardzo dużo brokatu. Klasyczne „i żyli długo i szczęśliwie”.

Plany krzyżuje Harrison. szkolny przyjaciel jej brata. który nagle postanawia zamieszkać w ich domku gościnnym. Przecież to studio nagraniowe Lauren! Gdzie ma teraz kręcić nowe filmy dla swoich fanów?

Dziewczyna decyduje się na ignorowanie intruza. Jakoś przeczeka jego niechcianą obecność i wróci do swojej kreatywnej codzienności. Gdyby tylko Harrison nie był taki przystojny… i zabawny… i zdolny… i wkurzający!

Czy kiedy przyjdzie pora przeprowadzki. Lauren będzie w st

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46kolorowanki ortograficzne do wydruku, rynek pracy książki pdf, forajter, buszujący w barszczu, obudź w dziecku olbrzyma, bogusław michalec, efekt lucyfera, ibuk libra sum, fizyka rysunek, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, twój simon pdf, tomek w gran chaco, książki on line, odyseusz przygody, przybylik marek tragedia w rodzinie, wiesław olszewski, najlepsze ksiazki wojenne, alicja kocurek, e-turystyka, darmowe-ebooki, cenzury, dobry chlopak hokeisci pdf, anatomia radiologiczna…