https://woblink.com/product-publication/download/153935/epub

https://woblink.com/product-publication/download/153935/epub

1:

:

Cena:


Mgły Tangeru

Autor: Cristina Lópe Barrio

Przelotny romans. Magiczne miasto. Tajemnica. którą porwał wiatr.

W grudniu 1951 roku Paul Dingle zaginął bez śladu w tangerskim porcie. Ponad 60 lat później. Flora Gascón podejrzewa. że był to ten sam człowiek. w którym zakochała się podczas przelotnego romansu w Madrycie. Wspólnym mianownikiem są Mgły Tangeru. powieść. która leżała na nocnym stoliku Paula.

Flora wyrusza do Tangeru. by odnaleźć autorkę książki. jedyną osobę. która może wyjaśnić jej. kim był jej kochanek i jak może go odnaleźć. Kobieta szybko orientuje się. że sama musi dopisać zakończenie tej historii. Wyprawa staje się podróżą w głąb siebie i pozwala odkryć Florze. kim tak naprawdę jest.

Miłość i tajemnica w mieście o fascynującej przeszłości.

Cristina López Barrio urodzona w Madrycie prawniczka. która porzuciła karierę na rzecz pisania. Za swoją debiutancką powieść zdobyła nagrodę Villa de Pozuelo de Alarcón. za drugą powieść Ogród wiecznej wiosny otrzymała tytuł literackiego odkrycia roku. Mgły Tangeru znalazły się w finale Premio Planeta 2017.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Zobaczyć gdzie indziej

Autor: Danuta Noszczyńska

Żeby widzieć. należy patrzeć. żeby słyszeć. trzeba słuchać.

Niepewna siebie. zdominowana przez wszystkich dookoła bohaterka. rozwydrzony synalek. toksyczna matka. ojciec pantoflarz. brat egoista. który zawsze miał ‚z górki’. wredna szefowa – jednym słowem mnóstwo powodów do nieustającej złości na nieciekawą rzeczywistość i nieciekawych ludzi. Ale czy zawsze jest tak. jak się nam wydaje. a otaczający nas ludzie są tacy. jakimi ich postrzegamy?

Powieść o tym. że czasem po prostu trzeba ‚zobaczyć gdzie indziej’ czyli spojrzeć na wydarzenia i osoby pojawiające się w naszym życiu z innej perspektywy. a wówczas wszystko może zyskać zupełnie nieznany dotąd wymiar. a bezładnie rozsypane okruchy przeszłości nagle zaczną doskonale do siebie pasować i życie stanie się o wiele szczęśliwsze. A także o tym. że dążenie do zemsty za doznane krzywdy najdotkliwiej uderza w nas samych. przesłaniając z czasem to co naprawdę ważne.

Danuta Noszczyńska – plastyczka. reżyserka. twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant. absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: ‚Historia nie Magdaleny’. ‚Blondynka moralnego niepokoju’. ‚Hormon nieszczęścia’. ‚Mogło być gorzej’. ‚Kufer babki Alicji’. ‚Luizę pilnie sprzedam’. ‚Pod dwiema kosami. czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana’. ‚Wszystkie życia Heleny P.’. ‚Harpia’ (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet ‚Pióro i Pazur’). ‚Farbowana blondynka’. ‚Zła miłość’. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’ i ‚Nieświęta rodzina’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154102

https://woblink.com/product-publication/download/154102/epub: 1

Cena:


Początki

Autor: Carl Frode Tiller

Hipnotyzujący portret destrukcyjnego idealisty.

Ilekroć zdarzało mi się fantazjować o tym. że z sobą kończę. wyobrażałem sobie uroczysty. rytualny wręcz czyn – w tym list pożegnalny. garnitur i ważne dla mnie miejsce. Dlatego ostatnią moją myślą. która przyszła. gdy w nagłym ataku paniki próbowałem ostro skręcić. było to. że mogłem trochę bardziej się postarać.

Historia Terjego musiała skończyć się samobójstwem. Przez całe życie tłumił swoje uczucia. był ironiczny i szorstki. a naturę rozumiał lepiej niż innych ludzi. Carl Frode Tiller stopniowo cofa się do coraz wcześniejszych wydarzeń i wnika w psychikę swojego bohatera. by stworzyć fascynujący obraz jego dramatu egzystencjalnego i walki z wewnętrznymi demonami.

Początki to przenikliwa d

29.9: https://woblink.com/ebook/jeszcze-raz-nataszo-karolina-wilczynska-154169u

Cena:


ISBN

9788366134997: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/za-glosem-serca-joanne-macgregor-154141u

Cena:ostatnia brygada, mistrz i małgorzata mobi, wojna starka, tadeusz bartoś mnich, luca vitiello pdf, ginekologia bręborowicz, otwórz oczy sinicka, zerwa mróz chomikuj, zawisza czarny ćwiek, krematoria auschwitz, niesmiertelni pl, dziewczyna z sąsiedztwa pdf, "aleksandra janusz, litewski książe, gilles kepel, metodyka edukacji polonistycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym, czarna reka…