EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

203339: 34.99

https://woblink.com/product-publication/download/203339/epub

:

Cena:


Fantazja d-ra Ox

Autor: Juliusz Verne

“Fantazja d-ra Ox” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Jest to humorystyczna powieść science fiction opisująca eksperyment doktora Ox i jego asystent Gédéon Ygène (których nazwiska tworzą słowo oxygène – „tlen”). Akcja powieści toczy się w wyimaginowanej wiosce Quiquendone we Flandrii Zachodniej. Dr Ox przychodzi do lokalnych władz i proponuje zbudowanie nowatorskiego systemu oświetlenia gazowego bez żadnych kosztów dla miasta. Oferta zostaje przyjęta z radością.

Sekretnym planem lekarza jest jednak przeprowadzenie na dużą skalę eksperymentu dotyczącego wpływu tlenu na rośliny. zwierzęta i ludzi. dlatego przepompowuje nadmiar niewidzialnego i bezwonnego gazu przez wszystkie lampy. 

Wydawnictwo: A

Cena:


Superbohater z antyku. t.3 Złote rękawice Arachne!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Tim wraz z Zoe zastanawiają się. jak ożywić kamienny posąg. Gdyby Jason mógł im pomóc… Tymczasem ktoś traktuje ich jak muchy. które trzeba złapać na lep. Takie tłuściutkie i pyszniutkie… Dość tego Arachne! Przynajmniej waza trafiła w dobre ręce. A nawet boskie! Boga złodziei i kłamców… O rany!

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95


ISBN

9788381378680: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/jak-przygotowac-sie-do-zmian-2021-podatki-rachunkowosc-prawo-pracy-zus–203367u

Cena:


ISBN

9788381378680: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/jak-przygotowac-sie-do-zmian-2021-podatki-rachunkowosc-prawo-pracy-zus–203367u

Cena:



okruchy raju pdf, dojrzec, griffin podstawy zarządzania organizacjami, krzysztof podemski, patologia transformacji, pietyści, pan samochodzik i człowiek z ufo, drapieżne ryby morskie, kalendarz szóstoklasisty matematyka pdf, eskadra lotnicza, piotr c brud, magiczne drzewo czerwone krzesło audiobook youtube, lubiny czytac, ewolucja teorii zarządzania, czarna owieczka audiobook, słowikowa i masa, diagnoza w resocjalizacji wysocka pdf…