ISBN

ISBN

9788381375153: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/praktyczny-leksykon-vat-2019-praca-zbiorowa-153757u

Cena:


Zatoka milczenia

Autor: Emma Viskic

Caleb Zelic. głuchy od najmłodszych lat. zawsze żył na uboczu. obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu. kaszlu. pocałunku.

Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa. z którym współpracuje. wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają. że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Nie może jednak działać sam. Pomaga mu Frankie. była policjantka. z którą się przyjaźni i prowadzi wspólną firmę.

Caleb ma tylko jeden trop: słowo „Scott” przekazane przez ofiarę morderstwa w ostatnim esemesie. Kim jest tajemniczy Scott? Jak to się dzieje. że jest zawsze krok przed nimi?

W trakcie śledztwa Caleb odkrywa niewygodne prawdy o swoim zamordowanym przyjacielu – i o sobie samym.

‚Pierwszorzędny i wartki thr

20.9: https://woblink.com/ebook/dzisiaj-umrzesz-ty-patryk-dobrowolski-wallman-sue-151992u

Cena:


Widok na Rzym

Autor: Kate Hewitt

Amerykanka Laurel Forrester przyjechała do Rzymu. by poznać narzeczonego swojej matki. Spotkanie z nim skończyło się dla Laurel dramatycznym przeżyciem. Zdołała jednak uciec od natręta i windą dojechać do penthouse’u. gdzie ku jej zdumieniu czeka na nią Cristiano Ferrero. właściciel hotelu. najprzystojniejszy mężczyzna. jakiego w życiu widziała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324070640: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/podrozny-alexander-boschwitz-151974u

Cena:rodzeń elżbieta, wydawnictwo horyzont, o krakowskich psach i kleparskich kotach pdf, jan paweł 2 encykliki, wojna w, darmowe ebooki pełne wersje pdf, wewnętrzne dziecko, tomasz scheffler, elsberg blackout, badania jakościowe w pedagogice przykłady, ksiazki kryminalne, strategie podatkowe przedsiębiorstw, adam szustak, książka o psach, gdzie kupować komiksy, rosyjska księżniczka monika skabara pdf, dywizjon 303 historia prawdziwa torrent…