Matka wie najlepiej

Matka wie najlepiej

Autor: Peikoff Kira

Najgorszy koszmar matki i śmiertelny sekret prześladujący rodzinę od pokoleń

Ośmioletni syn Claire Abrams umiera w wyniku odziedziczonej po matce mutacji genetycznej. Claire się nie poddaje i postanawia zawalczyć o macierzyństwo. Kontaktuje się z Robertem Nashem. nieortodoksyjnym specjalistą od płodności. współpracującym z ambitną badaczką Jillian Hendricks. gotową za wszelką cenę zmienić oblicze nauki.

Claire. Robert i Jillian łączą siły. by stworzyć dziecko z trojgiem genetycznych rodziców. Ten bezprecedensowy przełom może uchronić potomstwo przed odziedziczeniem śmiertelnej choroby. Informacja o nielegalnym eksperymencie trafia do niewłaściwej osoby. Podczas gdy Robert i Claire ukrywaja się. Jillian sama ponosi konsekwencje i odbywa karę.

Po dziesięciu latach życia w zazdrości i wykluczeniu Jillian powróca. Nic jej nie powstrzyma przed odzyskaniem mężczyzny i dziecka. z którymi miała stworzyć rodzinę.

Kira Peikoff jest autorką czterech powieści; Matka wie najlepiej to jej debiut na polskim rynku. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Nowojorskim i studia magisterskie z bioetyki na Uniwersytecie Columbia. Jej artykuły ukazały się w „New York Timesie” czy „Popular Mechanics”. Peikoff jest dumną członkinią stowarzyszeń The Authors Guild. International Thriller Writers i Mystery Writers of America. Mieszka w New Jersey z mężem i synkiem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 36.99


ISBN

9788366505117: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/premie-gorskie-najwyzszej-kategorii-kornhauser-jakub-190671u

Cena:


Charlotte’s Inheritance

Autor: Mary Elizabeth Braddon

The main theme of the plot revolves around hunting for the legitimate descendant of a rich man whose great legacy was expected to be bestowed. And in this context. there are several more or less unscrupulous people who trace this genealogy. some of which turn into the best people who are deeply immersed in betrayal and continue to remain evil until the very end. He seems so respectable on the surface. but his covert actions and manipulations with others were reprehensible.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Poczucie samoskuteczności jako moderator wpływu afektu na wykonanie zadań

Autor: Tomasz Łukasz Niemiec

W psychologii wciąż nie ma jasności co do tego. czy ludzie wydajniej przetwarzają informacje. gdy są w nastroju pozytywnym. czy też gdy pozostają pod wpływem negatywnego nastroju. W odpowiedzi na to pytanie powstały koncepcje wskazujące. że to. w którym nastroju wystąpi wydajniejsze przetwarzanie informacji. może zależeć od dodatkowych czynników. W książce Poczucie samoskuteczności jako moderator wpływu afektu na wykonanie zadań prezentowane jest ujęcie nawiązujące do holistycznej tradycji. w ramach której założenia dotyczące sfer emocjonalnej i poznawczej poszerzono o postulaty związane ze sferą motywacyjną. W omawianej koncepcji po raz pierwszy uwzględniono także sferę osobowościową. Skoncentrowano się na postulatach dotyczących cechy oso

31.9: https://woblink.com/ebook/zaskoczyl-nas-bohaterowie-pontyfikatu-jana-pawla-ii-zapotoczny-aleksandra-191591u

Cena:


ISBN

9788380029170: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/chiny-i-europa-srodkowo-wschodnia-historia-kontaktow-literackich-malgorzata-religa-ding-chao-song-binghui-rafal-darasz-artur-ganczarski-paulina-uznanska-kazimierz-michalik-lukasz-mrugala-michal-nita-190424u

Cena:


ISBN

9788382010312: Wydawnictwo

Format

16.7: https://woblink.com/ebook/nie-znam-sie-na-epidemiach-marcin-kedzierski-190739u

Cena:renata kim mąż, paweł swianiewicz, apoptoza pdf, pani de monsoreau, słownik obrazkowy angielski pdf, teatr działań wojennych, pogięta szpada, trupia farma nowe śledztwa, wojna światów 1953, interakcje leki, homo deus pdf, metoda sftr, bieguni audiobook chomikuj, mikrobiologia lekarska, poza kontrolą ulub, prawo handlowe dla ekonomistów gnela pdf, dieta w insulino ksiazka pdf chomikuj, marek pindral facebook, spektroskopia oscylacyjna, spinoza etyka pdf, majami zły pies chomikuj…