Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna Tom I

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna Tom I

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Piękna Dalmacja Południowa. malowniczy Półwysep Pelješac. trzy siostry. trzy historie. trzy miłości. Czy można zapomnieć o zdradzie i niespełnionych obietnicach? Mówi się. że każdy zasługuje na drugą szansę. ale czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? Nie tak łatwo przecież zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnym życiu. Zuzanna to pierwszy tom historii trzech kobiet w gorących chorwackich klimatach. Opowieść o tym. jak łatwo i szybko można zniszczyć wszystko. co w życiu najcenniejsze i jak trudno potem to odzyskać.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


ISBN

9788380759701: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-max-czornyj-171531u

Cena:


Żmijowisko

Autor: Wojciech Chmielarz

Thriller psychologiczny mistrza kryminału.

Grupa trzydziestolatków. przyjaciół ze studiów. co roku wyjeżdża wspólnie ze swoimi rodzinami na wakacje. Tym razem trafiają do zagubionej wśród jezior i lasów agroturystyki w niewielkiej wsi Żmijowisko. Bawią się jak zwykle – jest alkohol. są narkotyki. A także skrywane od lat urazy. dawne uczucia i wzajemne pretensje.

Podczas jednej z imprez wywiązuje się kłótnia. Następnego dnia córka jednej z par. piętnastoletnia Ada. znika. Pomimo poszukiwań nikomu nie udaje się jej odnaleźć. Rozpływa się w powietrzu.

Rok później jej ojciec wraca do Żmijowiska. by podjąć ostatnią próbę odnalezienia córki. Przez te dwanaście miesięcy znienawidziła go cała Polska. Ale – jak się okazuje – nie wraca tam sam…

Żmijowisko to opowi

29.9: https://woblink.com/ebook/marionetka-amo-jones-125248u

Cena:poradnik tokarza pdf, szwedzi ciepło na północy, paratekst, uzdrawiająca żywność boskiego lekarza, słownik medyczny niemiecko polski, obłok niewiedzy pdf, borelioza koinfekcje, pamiętnik z powstania warszawskiego miron białoszewski, dziewczęta z auschwitz książka, kapitan żbik komiks pdf, szczapa neonatologia, umysł intelekt, komunikowanie polityczne, zlaczeni zemsta, anna głąb, zadania mikroekonomia, samantha young sztuka uwodzenia…