Pełnia twoich możliwości

Pełnia twoich możliwości

Autor: Stulberg Brad

Wielozadaniowość daje nam iluzję efektywności. Próbujemy łączyć karierę. życie prywatne i pasję tak. aby odczuwać satysfakcję na każdym polu. tymczasem jesteśmy tylko bardziej sfrustrowani i wypaleni. Dlaczego tak się dzieje? Jak tego uniknąć?

Autorzy tej książki przeanalizowali historie spełnionych artystów. naukowców i sportowców. którzy osiągają sukcesy i cieszą się życiem. Wyciągnęli wnioski z ich doświadczeń. a następnie opracowali zestaw zasad i wskazówek. którymi powinniśmy się kierować. jeśli chcemy stale osiągać świetne wyniki w wybranej dziedzinie. Są wśród nich:

Nie walcz ze zmęczeniem. Odpocznij!

Wykorzystaj moc ludzi. którymi się otaczasz.

Skupiaj się na jednym zadaniu naraz.

Chcesz osiągnąć pełnię swoich możliwości?

35.99: https://woblink.com/ebook/obsesja-zbrodni-michelle-mcnamara-141188u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/12774/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788362730407: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/punkt-ciecia-michal-cholewa-20651u

Cena:


W promieniach szczęścia

Autor: Agata Przybyłek

Kiedy Łucja znajduje porzucone dziecko. jej życie diametralnie się zmienia. Ponieważ dziewczynka jest chora i żadna rodzina nie decyduje się na adopcję. Łucja postanawia wziąć za nią odpowiedzialność. Niestety. otwierając się na miłość. musi porzucić swoje marzenia i plany. Czy będzie gotowa na tyle poświęceń? 

Justyna leczy się z powodu depresji. W młodości podjęła niewłaściwe decyzje. przez które teraz nie potrafi w pełni cieszyć się życiem. Tkwi w marazmie i nic nie wskazuje na to. że kiedykolwiek zazna jeszcze miłości. 

Chwytająca za serce opowieść o poświęceniu. prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym. że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 27.podejście procesowe w wybranych koncepcjach zarządzania, szczepan twardoch król mobi chomikuj, nie ma nie ma, jestes moim teraz, początki (prawie) wszystkiego, bieszczady w prl, dieta logi, znak ateny, marta matulewicz, wiech książki, anatomia zwierząt krysiak pdf, fizjoterapia książka, ks kaczkowski książki, krystyna koziołek, przewodnik rzym pdf, michal balucki, książki na ebooka, tetsuya honda…