Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Autor: Robert Kozak

Przywództwo to proces. czyli nigdy nie możesz przestać się kształcić i rozwijać!

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia. napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka. Na podstawie perypetii głównego bohatera autor opowiada o wszystkich aspektach pracy menedżera.

Niniejsze. drugie. poprawione wydanie książki to praktyczne porady od charyzmatycznego Gandalfa. mentora. wspierającego głównego bohatera opowieści na jego drodze lidera zespołu. Publikacja zawiera także ciekawy zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonania. oparty na najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem.

Podróż trwa… Bohater historii. Tom Spencer. którego poznajemy w pierwszej książce z serii Wędró

44.99: https://woblink.com/ebook/gotfryd-z-bouillon-simon-john-175027u

Cena:


ISBN

9788378895442: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/nadejscie-trzeciej-rzeszy-richard-j-evans-175482u

Cena:


ISBN

9788378899433: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/gotfryd-z-bouillon-simon-john-175027u

Cena:


Wszystko jest w twojej głowie

Autor: O’Sullivan Suzanne

Fascynująca opowieść o „chorobach z głowy”

Shihana odczuwa silny ból ramienia. na skórze pojawiają się siniaki. a palce zwijają się w przykurczu. Lekarze wstrzykują jej więc botoks. dzięki czemu momentalnie odzyskuje władze w ręce. Tyle tylko że na efekt działania botoksu trzeba przeważnie poczekać dwa dni. Z kolei Yvonne początkowo skarży się na silne pieczenie oczu. a potem z dnia na dzień przestaje widzieć. Ale kiedy trafia do szpitala. lekarze zauważają. że podczas rozmowy ciągle nawiązuje kontakt wzrokowy. Chociaż przypadki te są skrajnie różne. to ich przyczyna jest taka sama – zaburzenia psychosomatyczne. których źródła tkwią w psychice i emocjach.

Przedstawione w książce historie siedmiorga pacjentów neurolożki Suzanne O’Sul

20: https://woblink.com/ebook/corka-wiatru-przebudzenie-2-cherie-dale-175381u

Cena:komuniźmie, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa pdf, włoskie lato, nieznany ląd, jeździec miedziany książka, sekret pdf, katarzyna bocheńska, ten dzień pdf pobierz, wielka księga basi i franka, miedzianka historia, poronienia nawracające, sztuka przekonywania, gdzie ci mężczyźni zimbardo pdf, dziewczyna która wypiła księżyc, bogusław baksik, zaburzenia czynności prymarnych i artykulacji, andrzej osiecki, ozimina berent, ród rodrigandów…