Kroniki Żelaznego Druida (#9). Rozdziobią nas Loki. wrony. Kroniki Żelaznego Druida 9

Kroniki Żelaznego Druida (#9). Rozdziobią nas Loki. wrony. Kroniki Żelaznego Druida 9

Autor: Kevin Hearne

Ostatnia przygoda druida Atticusa O’Sullivana! Wielki finał „Kronik Żelaznego Druida”. cyklu książek z list bestsellerów „New York Timesa”

Nadciąga apokalipsa! Zerwani z łańcucha losu nordyccy bogowie Loki i Hel są już gotowi poszczuć świat Ragnarökiem. Atticusowi O’Sullivanowi nie będzie łatwo przetrwać nadchodzącą bitwę. a jej wygranie będzie cudem. Aby mieć cień nadziei na uratowanie Gai i ujrzenie następnego wschodu słońca. Żelazny Druid prosi o pomoc między innymi hinduską wiedźmę i pewnego boga przecherę. Tymczasem Granuaile uczy się małpować pewnego buddę. a Oberon… no właśnie. jeśli nastąpi koniec świata. to kto da Oberonowi smakołyk. na który uczciwie zasłużył?

Zabawne. ostre jak brzytwa (…). mnóstwo akcji. humoru i mitologii. „Booklist”.

Najlepsze urban/paranormal fantasy. jakie czytałem od lat. Szybkie tempo. lektura zabawna. bystra i odpowiednio mityczna – to fantastyka dla wszystkich tych. którym się już przejadły zwykłe wilkołaki i wampiry. Fani Jima Butchera. Bena Aaronovitcha oraz Amerykańskich bogów Neila Gaimana będą zachwyceni (…). Zdecydowanie polecam. Grasping for The Wind

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Uprzywilejowani

Autor: Ewa Kowalska

Wędrówka przez nowy. niepojęty świat

Najniższy świat to gleba. na której dorodnie pleni się przeróżnego rodzaju zielsko. Żałosna lichota. pełzająca przy samej ziemi. My. Uprzywilejowani. uprawiamy ją w sposób niezauważalny i taktowny. Pilnujemy. by pełzaki nie zniszczyli świata i nie ulegli samozagładzie. rujnując odwieczny porządek. Ramię w ramię z naszymi braćmi Stroicielami tworzymy im piekło. z którego nie ma ucieczki. Aby przetrwać. muszą w nim uczestniczyć na naszych zasadach. Dzięki temu pozostają zielskiem. Na wieki wieków amen.

Trzy światy połączone przez jeden pakt. Pakt. który miał chronić odwieczną równowagę między wyższym a niższym istnieniem. a skutki jego przeciążenia mogłyby być nieprzewidywalne dla wszystkich trzech światów – Nadrzędnych. Stroicieli i Uprzywilejowanych.

Inicjacja Kędziora na Pierwszego miała przeprowadzić go do świata Stroicieli i pomóc w odnalezieniu Asper. Tymczasem Kędzior miota się między pragnieniem odebrania im dziewczynki a ocaleniem Oriana. Wyrusza w podróż. Wbrew jego woli dołącza do niego Chloe. młoda skrzypaczka. by za pomocą śmiertelnej melodii uwolnić ludzi z mentalnej niewoli. Żadne z nich nie jest w stanie przewidzieć. co może oznaczać naruszenie odwiecznego porządku.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


1

:

:

Cena:ruta śpiewak, sprawdzian z matematyki klasa 3 podstawowa, stanisław gazda, narzeczona na chwilę, audiobooki mp3, maciej czekaj, siddhartha hermann hesse, frankenstein mary shelley pdf, opowieści o pilocie pirxie pdf, michael fleischer, mrożek opowiadania pdf, saga arabska tanya valko, polska anarchia, pediatria książka, trzecia fala demokratyzacji, cukierku ty łobuzie pdf za darmo, paul eckman, bunt rojstów, elon musk biografia pdf…