Keanu Reeves. W roli głównej

Keanu Reeves. W roli głównej

Autor: Kitty Curran

Wszyscy uważamy. że Keanu Reeves jest breathtaking!

Fani uwielbiają go za role w filmach Speed: Niebezpieczna prędkość. Dracula. a także za takie ikoniczne postaci jak Neo czy John Wick. a internet ogłosił go swoim królem. 

Za zniewalającym uśmiechem Keanu Reevesa kryje się jednak wiele smutku. Aktor wychowywał się bez ojca. który był uzależniony od narkotyków i odsiadywał wyrok. Stracił trzy ukochane osoby. Jego najlepszy przyjaciel River Phoenix zmarł po przedawkowaniu kokainy. Jedyne dziecko gwiazdora urodziło się martwe w ósmym miesiącu ciąży. A ukochana zginęła w wypadku samochodowym.

Poznaj historię jedynego hollywoodzkiego aktora. któremu woda sodowa nie uderzyła do głowy i który pomimo sukcesu pozostaje sobą. Przeczytaj o Keanu jeżdżącym metrem i samotnie

27.9: https://woblink.com/ebook/jak-nie-spieprzyc-zycia-swojemu-dziecku-mikolaj-marcela-177728u

Cena:


O naśladowaniu Chrystusa

Autor: Tomasz a Kempis

Nowe tłumaczenie klasycznego poradnika duchowego!

De imitatione Christi Tomasza à Kempis to jedna z najpopularniejszych – po Biblii – książek chrześcijańskich. Doceniana przez wielu świętych i błogosławionych Kościoła. Sięgali po nią m.in. św. Franciszek Salezy. św. Ignacy Loyola. św. Karol Boromeusz. św. Josemaria Escriva. św. Teresa od Dzieciątka Jezus czy św. Jan XXIII. Wśród czytelników znaleźć można również Adama Mickiewicza. Juliusza Słowackiego. Stefana Żeromskiego. Gottfrieda Leibniza czy Ludwiga van Beethovena.

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich. którzy chcą rozwinąć swoje życie duchowe.

Seria „Perły duchowości” zainicjowana przez Wydawnictwo Esprit to klasyczne teksty w nowych przystępnych tłumaczeniach.

***

Tomasz à Kempis – (Thomas van Kempen). (ur. ok. 1380 w Kempen. zm. 25 lipca 1471 w Zwolle) – niemiecki zakonnik kanonik regularny. teolog i mistyk. Przypuszczalny autor De imitatione Christi – jednego z największych dzieł chrześcijańskich. W 1395 został umieszczony w szkole w Deventer. prowadzonej przez braci wspólnego życia. Później wstąpił do kanoników regularnych w Agnetenberg. W 1413 przyjął święcenia kapłańskie. 

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 20.9lot nad kukułczym gniazdem nagrody, komiksy online do czytania, profesor andrews w warszawie: wyspa, książka o górach, ten dzień pdf, morey trish, zakłamane życie dorosłych, totalitaryzmy, mistycy, krogulski mariusz lesław, książka metro, dramatyzacja, charakterystyka golluma, zielone migdały, ranking książek 2020, red monika, teraz matura jezyk polski…