FC Mezzi 10 – Nakładka

FC Mezzi 10 – Nakładka

Autor: Zimakoff Daniel

W FC Mezzi brakuje zawodników. Możliwe. że będzie trzeba zlikwidować drużynę. tak jak to się stało z Gærdehavn. Nagle na treningu pojawiają się Aleks i Feliks! To mogłoby rozwiązać problem. ale wśród reszty zawodników panuje napięta atmosfera. co wprowadza jeden wielki zamęt. Czy to wszystko ma się rozpaść?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Kosmos jest ze słów

Autor: Genow Tomasz

Na debiutancki tom Tomasza Genowa składa się trzydzieści esejów. w których autor skrupulatnie porządkuje znane konstelacje znaczeń oraz odkrywa nowe. zaskakujące układy sensów. by opisać kosmos naszej językowej codzienności. Mieszając w zastygłym tworzywie języka. Genow zdaje sprawę z nieprzebranego bogactwa i oszałamiającej zmienności ludzkiego doświadczenia.

‚Tom esejów Tomasza Genowa stanowi świadectwo myślenia. które demonstruje się w ży­wym. inwencyjnym języku. umiejętnie wiążącym leksykę oficjalną i półoficjalną. a posługującym się zarazem subtelnym. nienachalnym dowcipem. A kto potrafi posługiwać się językiem. potrafi również myśleć. Uwagę zwraca bogactwo spostrzeżeń i poszukiwanie własnej drogi. wszakże niestanowiące jedynie zapisu porozrzucanych impresji.

19.9: https://woblink.com/ebook/podzwonne-dla-instytutu-popadiak-bartosz-200857u

Cena:


ISBN

9788726128444: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/historie-spod-podlogi-dom-justyna-bednarek-199692u

Cena:monika augustyniak, najpiękniejsze kobiety, błękit książka, mit o wojnie trojańskiej, bad saint monica james pdf, osobowość logik, leszek adamczewski, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania, chomikuj podatek od miłości, kant krytyka czystego rozumu, nie ma albertyny, ocalić życie, sapiens od zwierząt do bogów audiobook chomikuj, tremayne zanim umarłam, tacet a mortuis pdf, tom phillips prawda, przygotowanie do aktu zawierzenia, piotr zaremba zgliszcza, toksyczne słowa…