ISBN

ISBN

9788726209976: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/zlota-raczka-opowiadanie-erotyczne-must-veronica-200205u

Cena:


Zerwane zaręczyny lady Isabelli

Autor: Beacon Elizabeth

Ten bal zaręczynowy przeszedł do historii. Isabella. po zaledwie jednym pocałunku. zupełnie straciła głowę dla przystojnego nieznajomego. Gdy zerwała zaręczyny. plotkom nie było końca. Kiedy wyszło na jaw. kto ją tak zauroczył. wybuchł wielki skandal. Nic dziwnego. ponieważ jej nowy obiekt westchnień jest owiany złą sławą. W dodatku pochodzi z nieprawego łoża i nie ma żadnego majątku. To zupełnie nieodpowiednia partia dla panny z dobrego domu. Najlepiej byłoby o nim zapomnieć. jednak zakazany owoc jest słodki i tak kuszący. że Isabella nie potrafi mu się oprzeć. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 12.99


Basia i chorowanie

Autor: Zofia Stanecka

Cała rodzina Basi zachorowała. A najbardziej Basia – na tyle poważnie. że Tata zdecydował. aby zawieźć ją do szpitala. Ale nie taki wilk straszny. jak go malują! Pobyt w szpitalu jest całkiem znośny – szczególnie gdy w odwiedziny przychodzi stryj Grześ. a koleżanka ze szpitalnej sali okazuje się wielbicielką tych samych gier co Basia. 

Wydawnictwo: HarperKids

Cena: 9.99ksiazki online, skisk, sensacje xxi wieku, bestiariusz słowiański część pierwsza i druga, tischner rozmowy z dziećmi, wszystkie jasne miejsca książka, 07 zgłoś się rozkład jazdy, woynarowska edukacja zdrowotna, zielnik pdf, powstanie warszawskie książki, zacznij od nowa, gombrowicz dramaty, napisz do mnie, nike ksiazka, witkiewicz szewcy, twój drugi mózg chomikuj, moja luba, przepowiednie królowej saby książka…