Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas

Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Trzeci i ostatni tom drugiej serii ‚Cukierni Pod Amorem’. Tym razem autorka opowiada o wieku dojrzałym swoich bohaterek i latach 1970 – 2016. Monika wyjeżdża do Stanów i tam wychodzi za mąż za milionera. Teresa przenosi się z Gdańska do Łodzi. przypadek sprawia. że również zamieszka zagranicą. Lustrzane losy przyjaciółek znajdują zwieńczenie w Zajezierzycach.

W Gutowie trwają przygotowania do pogrzebu Waldemara Hrycia. Burmistrz próbuje uniknąć politycznej odpowiedzialności za jego śmierć. jednak córka zmarłego zdecydowanie sprzeciwia się uczczeniu pamięci ojca przez nadanie jednej z ulic nazwy Rodziny Hryciów. Helena Hryć musi użyć podstępu. aby pochować męża w rodzinnym grobie. Ciężko pobity Zbyszek zastanawia się. czy jego wiarołomna narzeczona jest naprawdę w ciąży.
Grzegorz Hryć przeżywa trudne chwile: jego romans z sekretarką został nagłośniony przez media. w mieście huczy od plotek. a żona naciska. aby pomagał w jej interesach.
Mia i Maciek robią nieśmiałe plany na wspólną przyszłość. Tessa wyznaje Monice prawdę o swojej adoptowanej córce.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk. jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich autorek. z wykształcenia historyk teatru. zadebiutowała jako scenarzystka serialu ‚Tata. a Marcin powiedział…’ Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści dla młodzieży i dorosłych. spośród których ’13 Poprzeczna’ zdobyła tytuł Książki Roku 2008. ‚Cukiernią Pod Amorem’. przedstawiającą losy Polski i Polaków na przestrzeni ponad stu lat. podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. W dwóch planach czasowych. historycznym i współczesnym. czytelnicy śledzą losy znanych już i nowych bohaterów od 1945 roku do współczesności.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788379615445: Wydawnictwo

Format

27.39: https://woblink.com/ebook/tarabanie-w-barbakanie-henryk-chmielewski-8313u

Cena:


ISBN

9788366229532: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/zastepcza-milosc-beata-majewska-154323u

Cena:


Przygody Piotrusia Pana

Autor: James Matthew Barrie

Przygody Piotrusia Pana. Peter Pan in Kensington Gardens. Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition.Barrie stworzył Piotrusia Pana na potrzeby historii. które opowiadał synom Sylvii Llewelyn Davies. należącej do grona jego najbliższych przyjaciół. a imię postaci jest połączeniem imienia najmłodszego z chłopców. Petera. oraz greckiego boga lasów i pasterzy Pana. Kiedy Sylvia zmarła na raka parę lat po śmierci swego męża. Barrie został jednym z oficjalnych opiekunów ich synów. Głównym bohaterem jest tytułowy Piotruś Pan. psotny chłopiec. który nie chce dorosnąć. Piotruś. znakomity szermierz. spędza swe niekończące się. pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii. przewodząc grupie Zaginionych Chłopców. Powieść zawiera elementy

:

Cena: 28.92fryczkowska anna, jan karski książka, gaumardżos. opowieści z gruzji, zwiadowcy 9 pdf, kasacja mróz pdf chomikuj, niemiecki ćwiczenia dla początkujących pdf, czarny młyn pdf, wydawnictwo lekarskie pzwl, latarnia z kiss river, szamałek kimkolwiek jesteś, anna goc, five nights at freddy’s srebrne oczy, mark olshaker, powiastki filozoficzne, determinanty rozwoju logistyki, język polski renesans, absolwentka sj hooks, w blasku ognia…