Tajemniczy ogród

Tajemniczy ogród

Autor: Frances Hodgson Burnett

„Tajemniczy ogród” opowiada o niezwykłym spotkaniu dwojga samotnych dzieci. z których każde nosi w sercu swoje krzywdy i troski. Miejscem ich spotkania jest stary. przytłaczający dom. w którym wciąż panuje nastrój nieukojonej żałoby. Dzieci. po przełamaniu pierwszych lodów. zawiązują przyjaźń. i wspólnie przywracają do życia bajkowy. zaniedbany ogród.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


Korzenie zła

Autor: Roberto Costantini

Druga część bestselleowej TRYLOGII ZŁA

Trypolis. lata 60. XX wieku. Młodość niespokojnego Michele Balistreriego jest burzliwa jak ghibli. wiatr siekący wybrzeże tumanami pustynnego piasku. Młodzieńcze lata Mike’a naznaczają dwie okrutne śmierci. których przyczyny pozostają tajemnicą. dwie niemożliwe do pogodzenia miłości. udział w spisku przeciwko Kadafiemu i przymierze krwi. które naznaczy nie tylko ciała. ale i dusze czterech przyjaciół.

Rzym. wrzesień 1982. Młody komisarz Balistreri nocami znieczula się seksem. pokerem i alkoholem. a za dnia bez przekonania prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Anity. południowoamerykańskiej studentki zamordowanej dzień po przyjeździe do włoskiej stolicy. Zaciągnięty dług wdzięczności każe mu też czuwać nad Claudią Teodori. dziewczyną stawiającą

31.99: https://woblink.com/ebook/oko-w-oko-ze-zlem-kerry-daynes-160666u

Cena:


Schizis

Autor: Melissa Darwood

Marcja nie jest zwykłą nastolatką. Choroby. z którymi zmaga się od dzieciństwa. sprawiły. że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość własnych ograniczeń. Na swoim kanale na Youtubie opowiada o marzeniach o normalnym życiu – bez dręczących wizji. szpitali i trudnych relacji z rodziną. Na szczęście jest jeszcze Kofi. jedyny jasny punkt w życiu Marcji: oddany przyjaciel. dzięki któremu dziewczyna przeżyje swoje najpiękniejsze chwile.

Ale czy tajemnicze wizje to na pewno tylko wytwór jej chorej psychiki? A jeśli problemy sięgają znacznie głębiej?…

Mroczna. wciągająca opowieść. na której zaskakujący finał nie jesteście przygotowani!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 19.6


W poszukiwaniu światła. Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie

Autor: Czerwińska-Rydel Anna

Maria Skłodowska-Curie była fascynującą osobą.

Wielu uważało. ze jest zbyt poważna – a ona była po prostu refleksyjna i bardzo skupiona – początkowo na nauce. potem na pracy naukowej. W jej czasach w Polsce kobiety nie mogły studiować na uniwersytecie. więc sama zarobiła na studia i wyjechała do Paryża. uczyć się na Sorbonie. Nie dbała o stroje (do ślubu poszła w granatowej. bardzo praktycznej sukience). obiady dla męża gotowała na laboratoryjnym palniku. a wkrótce po otrzymaniu Nagrody Nobla zaczęła jeździć z córką na front I wojny światowej. robiąc zdjęcia rentgenowskie rannym żołnierzom – tym samym wykorzystując swoje odkrycie w praktyce.

Zawsze miała swoje zdanie i wiele niekonwencjonalnych pomysłów. Była dociekliwa i pracowita. Oryginalna. nietuzinkowa. Poznajcie jej niezwykłe życie!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


https://woblink.com/product-publication/download/142607/epub

1:

:

Cena:skarb troi pdf, nauki pedagogiczne, bachantki mitologia, kadziu, nauka rysowania pdf, instrukcja obsługi solniczki, silverthorn fizjologia, ubik pdf, modoterapia, jakub czarodziej magia zmiany, magiczne drzewo czerwone krzesło audiobook, jedna kampania do wolności, oblężenie konstantynopola 626, anna kamińska książki, agnieszka maciag ksiazki, diabelska gra, fizykazadania pl, 365 dni lipińska pdf, machiavelli filozofia, 451 stopni farenheita, filozofia chodzenia, kolańczyk prawo rzymskie pdf, ryzykowny rzut…