Szczeliny istnienia

Szczeliny istnienia

Autor: Jolanta Brach-Czaina

Kultowy’ esej filozoficzny. Dotyczy podstawowych sytuacji egzystencjalnych: miłości. cierpienia. umierania. narodzin z perspektywy codzienności. Słynny opis pierogów z wiśniami i szmaty do podłogi. Nagroda Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek w 1994 roku.

Wydawnictwo: eFKa

Cena: 14.9


ISBN

9788324055692: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/lowca-ewa-zarska-129110u

Cena:


Trzy dni i jedno życie

Autor: Pierre Lemaitre

Tajemnicza śmierć sześciolatka wstrząsa społecznością małego francuskiego miasteczka. Jednak ofiarą tej tragedii jest także sam morderca. kilkunastoletni chłopak. który już nigdy nie zazna spokoju. Odtąd każdy jego dzień naznaczony będzie piętnem tej niezamierzonej zbrodni. Zrobi wszystko. by jego czyn się nie wydał. Czy władze i mieszkańcy będą na tyle dociekliwi. że uda im się odkryć. jak naprawdę zginął mały Rémi Desmedt?

Pierre Lemaitre potwierdza po raz kolejny. że potrafi niezwykle wzruszać czytelnika i jednocześnie zadawać mu katusze.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


Lato utkane z marzeń

Autor: Gabriela Gargaś

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach. gdzie wszystko może się zdarzyć…

W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże. a serce Michaliny tęskni za mężczyzną. którego pokochała pewnego zimowego wieczoru. Jej wybranek jednak odwiedza ją zdecydowanie zbyt rzadko. przez co ich miłość zostaje wystawiona na próbę.

Sielską atmosferę zburzy przybycie tajemniczego Przemka. który spróbuje oczarować Michalinę i skraść jej serce. Czy uda mu się sprawić. że dziewczyna zapomni o ukochanym? 

W malowniczej scenerii goście pensjonatu przeżyją niezapomniane chwile. a ich los się odmieni i dostaną od życia drugą szansę.

34.8: https://woblink.com/ebook/terapia-sebastian-fitzek-barbara-tarnas-124404u

Cena:



w drodze z maryją pdf, mróz ekspozycja pdf, bezpieczeństwo lotnicze, karolcia lektura pdf, szczęśliwy dom mirek, erystyka schopenhauer, konstytucja rp audiobook, opracowanie makbet, grzegorz kochman, piłsudski książka, eliza michalik szpile, ksiegoznak, mit o prometeuszu audiobook, polityka zagraniczna polski, andromeda wydawnictwo…