ISBN

ISBN

9788381641166: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/optymizm-mimo-wszystko-komorowska-agata-178169u

Cena:


Spadek

Autor: Kasia Bulicz-Kasprzak

Dorota czeka na prezent od losu – coś. co pocieszyłoby ją po rozstaniu z chłopakiem i wniosło trochę koloru do szarej codzienności. Życzenia zostaną wysłuchane – dostanie… dziadka. a wraz z nim biologicznego ojca. którego nigdy wcześniej nie widziała.

Ta rodzinna rewolucja to dopiero początek zmian w jej życiu. Dorota wciąż szuka miłości. ale nie dostrzega znaków. które daje jej los. On tymczasem podsuwa jej nie to. czego ona pragnie. lecz to. czego potrzebuje…

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


ISBN

9788365731104: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/na-pastwiska-zielone-anne-b-ragde-28335u

Cena:


Nienawidzę cię! Nie odchodź!

Autor: Jerold J. Kreisman

Dla pacjentów. ich bliskich. przyjaciół i terapeutów.

Skrajne wahania nastroju i nieprzewidywalne wybuchy gniewu; dojmujące uczucie pustki i strach przed porzuceniem; burzliwe relacje międzyludzkie i skłonność do zachowań autodestrukcyjnych. aż po groźby i gesty samobójcze. Te powtarzające się objawy stanowią codzienność milinów osób z zaburzeniami osobowości z pogranicza (Borderline Personality Dissorder – BPD). ich krewnych i przyjaciół. Chociaż badania pokazują. że problem ten dotyka nawet co czwartej osoby poszukującej pomocy psychiatrycznej. to wciąż spotyka się z dużym niezrozumieniem społecznym. zaścjalistom przysparza trudności z diagnozą.

Autorzy w przystępny sposób przybliżają czytelnikowi świat osoby z BPD. pomagając zrozumieć. w jaki

29.99: https://woblink.com/ebook/bloto-jordan-hillary-126579u

Cena:


Moja rodzina i inne zwierzęta

Autor: Gerald Durrell

Nowe wydanie bestsellerowej autobiograficznej książki Geralda Durrella. opisującej lata spędzone przez jego rodzinę na greckiej wyspie Korfu. Pełna humoru i anegdotycznych opowieści. barwnych postaci i uważnych opisów wyspiarskiej przyrody. To zarazem pierwsza część trylogii. na którą składają się również „Ptaki zwierzaki i krewni” oraz „Ogród bogów”. które także zostaną wznowione nakładem Noir sur Blanc.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 27jasienski, smętarz dla zwierzaków pdf, marzena stor, odyssey one tom 5 chomikuj, wszystko, czego pragnęliśmy, czerwony kapturek braci grimm, tabu jezykowe, dorota siwor, historia projektowania graficznego, irma grese film, wypożyczalnia ebook, otwórz oczy pdf, lars kepler książki, idiota audiobook, capek karel, ajahn brahm medytacja, holly webb książki…