Przebudzenie

Przebudzenie

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Bohaterowie Łatwopalnych powracają w jeszcze bardziej emocjonującej opowieści. Agnieszka Lingas-Łoniewska dostarcza czytelnikom ekscytującej mieszanki romantycznych wzruszeń i dynamicznych zwrotów akcji.

 

Świat Moniki wywrócił się do góry nogami. Próbuje ułożyć go na nowo. Wspiera ją matka. która nareszcie uwierzyła. że córka nie przegrała wszystkiego. były chłopak. który właśnie zburzył swoje dotychczasowe życie. i najlepsza przyjaciółka. przeżywająca własne dramaty. Na nowo odnaleziona bliskość nie koi jednak tęsknoty. a Monikę czeka kolejna rewolucja.

 

Tymczasem Jarek porządkuje swoje sprawy i próbuje odkupić dawne winy. Podąża za porzuconymi przed laty marzeniami i znowu zbliża się do swojej rodziny. Wie już. że o

1: Autor

Cena:


Chińczyk

Autor: Aleksander Majewski

Jeszcze żaden polski gangster nie odważył się na tak szczerą spowiedź. W tej historii nie ma jednak fałszywej skruchy. a ocena faktów jest pozostawiona czytelnikom. Duet Maringe-Majewski unika taniego moralizatorstwa i kreślenia czarno-białej rzeczywistości. Książka wybebesza emocjonalnie.

„Byłem polskim królem narkotyków. Czułem się panem życia. Od śmierci umywałem ręce”.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 26.99


Zaginiony świat

Autor: Arthur Conan Doyle

„Zaginiony świat” to nie typowy dla Artura Conan Doyle’a kryminał. lecz powieść przygodowa z elementami fantastyki naukowej i fantasy.

Grupa podróżników – kontrowersyjny naukowiec. profesor George Challenger. dziennikarz Edward Malone. profesor Summerlee oraz poszukiwacz przygód i były żołnierz lord John Roxton – zostaje uwięziona na położonym w Ameryce Południowej tajemniczym płaskowyżu. Miejsce to jest całkowicie odizolowane od świata. Jego specyficzne położenie sprawiło. że do czasów współczesnych przetrwały tu relikty zamierzchłej przeszłości. m.in. dinozaury i ludzie pierwotni. Bohaterom przyjdzie nie raz zmierzyć się z zamieszkującymi wyżynę małpoludami oraz prehistorycznymi gadami.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena:zacznij od siły chomikuj, paul evans, arystokratka na koniu, umysł matematyczny, testy maturalne angielski pdf, rozwój człowieka od poczęcia do narodzin prezentacja, ebook pdf, teresa obolevitch, erich von daniken pdf, koniec drogi, przebudzenie lewiatana, jazda rzymska, wszystko za życie (książka), assassin’s creed ostatni potomkowie, icchok lejb perec…