Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się

Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się

Autor: Susan Gillis Chapman

Dziś coraz częściej nasz bezpośredni kontakt z innymi ludźmi zastępują sms-y. maile. Taka „zamknięta” komunikacja nie pozwala wykorzystać możliwości naszych i naszych rozmówców. Tymczasem dobre porozumiewanie się to podstawa każdego udanego związku – w małżeństwie. rodzinie. wśród przyjaciół i współpracowników. A praktyka uważności pomaga porozumiewać się lepiej i skuteczniej.
Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się to: milczenie. odzwierciedlenie. zachęcanie. dostrzeganie i reagowanie.
A oto proste ćwiczenia. dzięki którym zmienisz to. jak mówisz i słuchasz:
• Klucz do uważnej obecności tu i teraz: czujne ciało. czułe serce. otwarty umysł – by wyeliminować wszystko. co nas rozprasza.
• Klucz

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


Schizis

Autor: Melissa Darwood

Marcja nie jest zwykłą nastolatką. Choroby. z którymi zmaga się od dzieciństwa. sprawiły. że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość własnych ograniczeń. Na swoim kanale na Youtubie opowiada o marzeniach o normalnym życiu – bez dręczących wizji. szpitali i trudnych relacji z rodziną. Na szczęście jest jeszcze Kofi. jedyny jasny punkt w życiu Marcji: oddany przyjaciel. dzięki któremu dziewczyna przeżyje swoje najpiękniejsze chwile.

Ale czy tajemnicze wizje to na pewno tylko wytwór jej chorej psychiki? A jeśli problemy sięgają znacznie głębiej?…

Mroczna. wciągająca opowieść. na której zaskakujący finał nie jesteście przygotowani!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 19.6


NIE MÓW NIKOMU

Autor: Harlan Coben

David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar. który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć. ją porwano i zamordowano.

Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.

I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość. której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane. David zaczyna wierzyć. że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI. które podejrzewa go o zabicie żony. niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32skoczkowie tajemnice mistrzów, wyznania zakonnicy, hieronim łopaciński, list motywacyjny pdf, 1944 1963, rynki finansowe sławiński, ryzyko elle kennedy pdf, zaufanie waluta przyszłości, infp co to, opowiadania erotyczne pdf, magowie bogów, zaginiony lot, anatomia pituchowa pdf, anjarubik, ciekawostki matematyczne. skarbnica zadziwiających rozrywek…