Tragedia w trzech aktach

Tragedia w trzech aktach

Autor: Agata Christie

Herkules Poirot nie musi szukać roboty. sama go znajdzie. Ktoś otruł pastora i lekarza – mamy ten sam modus operandi i świadków. a jednak śledczy są bezradni. Wśród podejrzanych jest kamerdyner. Uciekł. czyli zabił?

W przedstawieniu bierze udział wiele osób. ale sir Charles Cartwright gra główną rolę. konkurując z legendarnym detektywem.

Trzeba znaleźć motyw i reżysera zbrodni. a tymczasem Herkules Poirot buduje domki z kart. Wprawdzie pozostaje nieco w cieniu. ale zarzuca przynętę i po mistrzowsku rozgrywa finałową scenę Tragedii w trzech aktach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


ISBN

9788375066241: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/milosc-nad-rozlewiskiem-malgorzata-kalicinska-90u

Cena:


Tygodnik Powszechny Wszystko co wiemy

Autor: Opracowanie zbiorowe

WSPÓŁCZESNA NAUKA SZYBKO SIĘ ZMIENIA: wczorajsze odkrycia pojutrze zostaną podważone lub tak szczegółowo uzupełnione. że o wcześniejszych doniesieniach niewielu będzie już pamiętać. Te same zjawiska wyjaśnia się za pomocą wielu konkurencyjnych hipotez lub teorii. konstruowanych w ramach rywalizujących paradygmatów. z których raz te. a raz inne zyskują największe poparcie. A nowe. coraz doskonalsze metody badawcze co rusz zmuszają do rewizji poglądów przyjmowanych dotąd niemal za oczywiste.

By za tym pędzącym korowodem odkryć nadążyć. paradoksalnie. warto czasem zwolnić lub się zatrzymać. Dlatego w szóstym specjalnym wydaniu „Tygodnika Powszechnego”. które oddajemy w Państwa ręce. zebraliśmy artykuły. które nie dotyczą konkretnych. pojedynczych odkryć. ale proponuj

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


ISBN

: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-779-autor-zbiorowy-184637

Cena:


ISBN

9788378861188: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/nowa-fizyka-i-nowa-teologia-michal-heller-11743u

Cena:umberto eco biografia, agnieszka lingas łoniewska pdf, sodoma książka martel, jojo moyes moje serce w dwóch światach, detektyw pozytywka ebook, immunologia pdf, magda m ciąg dalszy nastąpił pdf, karolina owczarek, nierówności społeczne na świecie, python książka pdf, joanna misztal-konecka, kwantowy kosmos, milewski podstawy ekonomii, monika gromek, baczyński utwory, historia europy…