Zmierzchnica

Zmierzchnica

Autor: Weronika Bohut

W drzwiach domu Jessabelle. szanowanej lekarki. któregoś dnia staje młoda kobieta z dzieckiem. Po krótkiej chwili zaskoczenia Jess rozpoznaje w niej zaginioną przed czterema latami córkę. Wpuszcza gości do środka. lecz jej szczęście nie trwa długo – wkrótce bowiem dane jej będzie poznać tragiczne koleje losu Emily. której cudem udało się uciec z rąk torturującego ją szaleńca. Zszokowana Jess postanawia zrobić wszystko. by wymazać z pamięci córki ślady traumy. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego. co dzieje się w zainfekowanym przemocą umyśle jej ukochanego dziecka. Wkrótce przekona się. że powrót Emily to pierwszy krok na drodze do piekła. z której nie ma powrotu…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 22


ISBN

9788324264278: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/wojna-i-nomos-carl-schmitt-o-problemie-porzadku-swiatowego-gornisiewicz-arkadiusz-177837u

Cena:


Maszyna szczęścia

Autor: Williams Katie

Gdyby maszyna była w stanie podać ci przepis na szczęście. który mógłby ci się jednak nie spodobać. czy zrobiłbyś test? Jedz więcej mandarynek. Rozwiedź się z żoną. Odetnij sobie palec wskazujący prawej dłoni. Zalecenia maszyny szczęścia często bywają zaskakujące. ale w 99.97% gwarantują. że będziesz szczęśliwszy. Pearl pracuje dla firmy Apricity – a więc zawodowo zajmuje się szczęściem. Jej nastoletni syn. Rhett. zdaje się czerpać zadowolenie z bycia nieszczęśliwym. Gdyby tylko Pearl zdołała go przekonać. aby wykonał test Apricity… Ta ostrzegawcza i nieprzewidywalna historia o postępie technologicznym stanowi zarazem ostre jak brzytwa przedstawienie najmroczniejszych głębi ludzkiej psychiki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


Wieczór panieński – cała prawda

Autor: Dawid Ozdoba

Książka Anny Bogusławskiej powstała na podstawie dzienników Dawida Ozdoby. od lat uważanego za najlepszego. najbardziej znanego polskiego tancerza erotycznego. Lecz jego życie to nie tylko taniec. To również cudowne Kobiety. duże pieniądze. świat niepojętych zbiegów okoliczności. tzw. .fart i marzenia. Jego pokazy obejrzały tysiące Kobiet na całym świecie. Krążą legendy o tym. z kim był. dla kogo i gdzie tańczył. z jakiego powodu wciąż pozostaje singlem.

Autorka. od lat przyjaciółka Dawida. ujawnia barwne. czasem szokujące detale z życia tancerza. Opisuje również jego przyjaciół i kolegów z zespołu. Po raz pierwszy. w tej właśnie książce. upublicznione zostały sekrety świata chippendalesów. również te prywatne. przez całe lata będące tematem tabu.

30: https://woblink.com/ebook/basn-o-jasiu-i-francesce-lukasz-zygmunt-knyziak-177942u

Cena:jesper juul twoje kompetentne dziecko, jacq christian, beata pawlikowska pdf, chciałbym nigdy cię nie poznać, głowa anatomia, arystoteles demokracja, kroniki anunnaki, rozwiązanie umowy o pracę pdf, zgliczyński, wcz skrót, natalia daśko, dynastia miziołków fragmenty, daniel grabowski, ekspozycja mróz pdf, ludzie bezdomni sprawdzian pdf, taniec ze smokami cz 1, zaburzenia oddychania podczas snu, urszula torbus, pdf do autocad…