Gwiazdka z nieba

Gwiazdka z nieba

Autor: Katarzyna Michalak

W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii.

Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem staje się cud.

Niektórzy ludzie. choćby mieli wszystko. nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic. a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel należał do tych drugich.

W przeszłości uległ poważnemu wypadkowi.

potem zmarła jego ukochana mama. a teraz stracił jeszcze dach nad głową.

Nie miał nic. ale zyskał wolność i mógł ruszać w nieznane.

Senna – zagubiona wśród lasów wioska na Mazurach – miała być tylko krótkim przystankiem w jego podróży. Zatrzymał się w małej. opuszczonej chacie nad brzegiem jeziora. Miejscowa legenda głosiła. że ktokolwiek w niej zamieszka. straci to. co kocha.

A

24.9: https://woblink.com/ebook/zapiski-stanu-powaznego-monika-szwaja-6459u

Cena:


Starość aksolotla

Autor: Jacek Dukaj

Pierwsze książkowe wydanie słynnej powieści Jacka Dukaja. na podstawie której Netflix produkuje serial Into the Night.

Kiedy tajemnicze promieniowanie sterylizuje Ziemię z wszelkiego życia. nielicznym ludziom udaje się przekopiować swoje scyfryzowane umysły w maszyny. Czy ocalili także swoje dusze?

Aksolotl to forma larwalna zwierzęcia. które nigdy nie osiąga dorosłości. Czy ludzkość jest w stanie dojrzeć samodzielnie?

Świat po końcu świata należy do kolejnych generacji mechów i seksbotów. W nich praktykują człowieczeństwo pogrążeni w nostalgii za utraconą biologią ocaleńcy – tworzą cywilizację po cywilizacji. życie po życiu i ludzkość po ludzkości. Dzielą się na gildie. formują alianse. prowadzą wojny. mają swoje polityki. ideologie i szalone religie metalu. I muszą podjąć wyzwania. przed jakimi nikt wcześniej nie stawał.

Czy zagłada życia na Ziemi była przypadkowym kataklizmem. czy też kryje się za nią rozumny zamiar? Czy jest możliwy powrót do człowieczeństwa larwalnego: miękkiej biologiczności ułomnych śmiertelników?

Starość aksolotla zaczynała jako eksperymentalny e-book.

Teraz dojrzała do papieru.

JACEK DUKAJ (ur. 1974) – pisarz. wizjoner. autor m.in. Innych pieśni. Perfekcyjnej niedoskonałości. Lodu oraz spolszczenia Serca ciemności Josepha Conrada. Laureat m.in. Nagrody Kościelskich i Europejskiej Nagrody Literackiej. wielokrotny zdobywca Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Ostatnio opublikował Po piśmie – esej rzekę. w którym opisuje. jak kończy się epoka pisma. Strona internetowa pisarza: dukaj.pl

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788364297687: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/porwana-piesniarka-anna-studniarek-danielle-l-jensen-23677u

Cena:


Kusząca pomyłka

Autor: Vi Keeland

Zniewalająca. niesamowicie kusząca książka jednej z najpopularniejszych autorek romansów!

Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała Caine’owi. co myśli o jego kłamstwach i wybujałym ego. Bez wahania zaciągnął jej przyjaciółkę do łóżka. Zapomniał tylko wspomnieć. że jest żonaty. Rachel nie żałowała żadnego słowa. które wtedy wypowiedziała. Na idealnej twarzy Caine’a pojawił się jednak tylko lekki uśmiech…

Ups. chyba zaszła pomyłka.

Wyszła. mając nadzieję. że nigdy więcej go nie spotka. A jednak – już następnego ranka okazało się. że Caine jest nowym profesorem na wydziale muzyki w Brooklyn College. A ona właśnie została jego asystentką. Obydwoje niepokorni i piekielnie pociągający. Czy aby na pewno po TAKIM pierwszym spotkaniu zdołają utrzymać odpowiedni

36.9: https://woblink.com/ebook/porwana-piesniarka-anna-studniarek-danielle-l-jensen-23677u

Cena:


Więcej krwi

Autor: Jo Nesbø

Jon Hansen zdradził Rybaka – narkotykowego króla Oslo. Ucieka przed jego zemstą i trafia do małej wioski na dalekiej północy Norwegii. Tam poznaje zagadkową kobietę i jej dziesięcioletniego syna. Korzystając z ich pomocy. Jon chroni się w myśliwskiej chatce. Jednak ludzie Rybaka trafiają na jego ślad i rozpoczyna się polowanie. Kto wyjdzie z niego cało?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 24.92


Wrzask

Autor: Izabela Janiszewska

Genialny seryjny morderca i para śledczych. która nie cofnie się przed niczym. by go schwytać… Kryminalny debiut roku! 

Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora. mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. 

Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci młodej dziewczyny. która niepokojąco przypomina mu pewną sprawę sprzed lat. 

Każde z nich jest całkowicie oddane swojej pracy i zrobi wszystko. aby dotrzeć do prawdy. Niezależnie od ceny. którą przyjdzie im po drodze zapłacić. 

Na zawsze połączy ich osoba tego trzeciego – mężczyzny pozbawionego sumienia. więźnia własnych obsesji. 

Tylko jak mogą odnaleźć człowieka. który od lat oficjalnie nie istnieje? 

Wyd: https://woblink.com/ebook/kochaj-dobrze-relacje-damsko-meskie-instrukcja-obslugi-czarodziej-jakub-206699u

Cena:


ISBN

9788366815285: Wydawnictwo

Format

16.45: https://woblink.com/ebook/porno-robert-ziebinski-205387u

Cena:złodziejka ksiażek, saga bałkańska, tv propaganda, teoretyczne podstawy informatyki, pięć dysfunkcji pracy zespołowej pdf, samodzielność finansowa, wiedźmin mobi, lalka i perła pdf, zabojca z sąsiedztwa, watch dogs 2 misje, jeff haden, biologia wybór testów, rewizja audiobook, dobry chłopak pdf, witaj, karolciu, tomasz gwóźdź, „pan raczy żartować, panie feynman!” przypadki ciekawego człowieka…