Szczęście w miłości

Szczęście w miłości

Autor: Joanna Godecka

Książka adresowana jest do tych. którzy uważają. że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń. nie potrafią dokonywać dobrych wyborów. stworzyć satysfakcjonującego związku. budować dobrych. wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi. nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów. czego oczekują.

Autorka – terapeutka i coach – pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości. zwraca uwagę na najczęściej popełniane błędy oraz pułapki i radzi. jak ich unikać. Daje rozwiązania. które pomagają ocenić. co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


ISBN

9788366297043: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/smierc-przychodzi-poczta-ann-h-gabhart-153758u

Cena:


ISBN

9788380028418: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/otogizoshi-osamu-dazai-153837u

Cena:


Gitara

Autor: Cezary Harasimowicz

Tekla już nie jest smutna i naburmuszona. Odnalazła uśmiech wraz z tatą i Panią z Bilbordu. Tym razem Smutek zaatakował jednak kogoś innego. dlatego Tekla rusza z odsieczą! Ponieważ dziewczynka wie. jak to jest. gdy opanowuje kogoś Smutek. postanawia pomóc nowemu – niezwykle smutnemu – chłopcu w klasie. W misji odnalezienia Uśmiechu Dżimiego Górlaczyka oraz rozwiązania zagadki pustego futerału po gitarze elektrycznej pomoże Tekli nowa przyjaciółka – Elka.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


ISBN

978838147: Wojciech Wajda

Ania wraz ze swoją mamą przeprowadza się do Warszawy. W nowym miejscu czuje się zagubiona – nie ma tu żadnych znajomych i musi sama radzić sobie w szkole. Dodatkowo brakuje jej towarzystwa ukochanego taty. który zaginął w tajemniczych okolicznościach jeszcze przed przeprowadzką. Wszystko zmienia się pewnego dnia. kiedy Ania poznaje Dionizego. Szybko zaprzyjaźnia się z chłopcem i przypadkiem trafia na ślad zaginionego taty. Wie. że musi spróbować go odnaleźć za wszelką cenę. Przyjaciele wyruszają w ekscytującą podróż. podczas której czeka ich spotkanie z nieznajomym z innego wymiaru. walka z niebezpiecznymi porywaczami oraz wyprawa na planetę przyszłości. Co wyniknie z tych niesamowitych przygód? Czy misja Ani i Dionizego zakończy się sukcesem? Przekonajcie się

25: https://woblink.com/ebook/szczescie-wioletta-gocol-154288u

Cena:


ISBN

9788363097950: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/niezwykle-historie-zwyklych-ludzi-sekrety-ich-osiagniec-alfred-j-palla-153882u

Cena:carrie elks, medaliony zofia nałkowska pdf, namiestnik przechrzta chomikuj, chłopcy z placu broni wypracowania, kurka wodna witkacy, systemy zapisywania liczb sprawdzian klasa 4, dojrzewanie dziewcząt, eric berne w co grają ludzie, historia wychowania kot, małgorzata skibińska, ostatni świadkowie. utwory solowe na głos dziecięcy, epistologia, silaczka, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, kaja strzałkowska, kamila lackberg, autoteliczna, ukojenie książka, zakazany owoc pdf…