Obligacje zamienne w finansowaniu przedsiębiorstwa

Obligacje zamienne w finansowaniu przedsiębiorstwa

Autor: Damian Kaźmierczak

Książka jest pierwszą na polskim rynku pozycją. która kompleksowo podejmuje problematykę obligacji zamiennych w finansowaniu przedsiębiorstwa. Wykorzystanie hybrydowych instrumentów finansowych nie zyskało w Polsce jeszcze tak dużej popularności. jak na dojrzałych rynkach kapitałowych w Stanach Zjednoczonych. krajach Europy Zachodniej czy Azji. na których ich emisje są z powodzeniem przeprowadzane już od ponad sześćdziesięciu lat. Znajduje to odzwierciedlenie w bardzo małej liczbie publikacji poruszających tematykę obligacji zamiennych z punktu widzenia ekonomii i finansów. Celem autora niniejszej monografii jest przedstawienie istoty długu zamiennego na akcje. zaprezentowanie mechanizmu jego wykorzystania przez podmioty gospodarcze oraz opisanie roli. jaką odgr

18: https://woblink.com/ebook/analiza-matematyczna-dla-ekonomicznych-kierunkow-studiow-dorota-pekasiewicz-krystyna-pruska-147608u

Cena: Krystyna Pruska


GarIngawi Wyspa Szczęśliwa Tom 2

Autor: Anna Borkowska

„Gar’Ingawi Wyspa Szczęśliwa’. kultowa polska powieść fantasy po latach wraca na półki księgarskie.

Rozmach zapierający dech w piersiach. Emocje. moc i nadzieja.

Anna Borkowska (s. Małgorzata Borkowska OSB) – benedyktynka. doctor honoris causa KUL(2011). autorka wielu książek. Opowieść o Gar’Ingawi napisała w stanie wojennym.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Pan. Wiktoria. Marzyciele

Autor: Knut Hamsun

Opowieści o trudnej miłości oraz pięknie północnej przyrody

Trzy powieści norweskiego noblisty są obowiązkową lekturą dla miłośników literatury skandynawskiej.

W prozie Knuta Hamsuna dominują charyzmatyczne. targane namiętnościami postaci oraz bezwzględna. niewzruszona natura. Telegrafista Rolandsen z Marzycieli to człowiek targany wielkimi namiętnościami. ekscentryczny wynalazca i kochliwy artysta o burzliwym życiu. Jednak jego fantazja. wewnętrzna energia i emocjonalność nie znajdują zrozumienia społeczności wioski rybackiej. w której przyszło mu żyć. Wśród wszystkich marzeń i tajemnic telegrafista szuka drogi do serca ukochanej kobiety. Bohaterami Wiktorii są wrażliwi. lecz dumni młodzi ludzie – to opowieść o miłości. która bardziej dzieli. niż łączy. Z kolei porucznik Thomas Glahn z Pana spędza rok w lasach dalekiej Północy. jednocząc się z naturą. Tam spotyka miłość – równie niezwykłą jak zniewalające. ale krótkie i kapryśne północne lato….

Gorące emocje w krajobrazach mroźnej Północy oraz wzruszające historie – za to czytelnicy kochają skandynawską prozę.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Wojownicy. Superedycja (Tom 2). Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy

Autor: Erin Hunter

PRZEPOWIEDNIA. KTÓRA STAŁA SIĘ KLĄTWĄ

Cztery klany kotów od pokoleń żyją w lesie we względnym spokoju. Jednak od pewnego czasu rosną międzyklanowe napięcia. a Klan Pioruna musi potwierdzić swoją siłę. by nie stracić terytorium na rzecz żądnych władzy sąsiadów.

W tym pełnym niepokoju czasie rodzi się Błękitka. Przepowiednia mówi. że wyrośnie na silną kocicę. która przejdzie przez las niczym pożar.

Z czasem Błękitka zostaje przywódczynią klanu i jako Błękitna Gwiazda zaciekle walczy. by go bronić. Jednak ciąży nad nią widmo sekretów. które mogą zniszczyć Klan Pioruna… i ją samą.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 36.9


https://woblink.com/product-publication/download/147631/pdf

1:

:

Cena:saga bałkańska, zdrowa lekkość brzucha, allan poe, zywoty swietych panskich, ostatnie życzenie mobi, latarnik camilla lackberg pdf, rodzanice chomikuj, zamek wolfenstein, onkologia pdf, do wszystkich chłopców których kochałam, leczenie uzależnionego umysłu, jak cie widza w sieci, sitchin książki, audibook, bb sex, sparks pdf, herman leszek, toporowski, chemia bionieorganiczna, była arabską stewardesą, życie bez ciebie, asertywność i sztuka celnej riposty pdf, maciej dębski…