Pierwsza na liście

Pierwsza na liście

Autor: Magdalena Witkiewicz

Ina zaczęła nowe życie. Nie spodziewała się. że przeszłość zapuka do jej drzwi w najmniej oczekiwanym momencie. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić. Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki jak żyć? Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce.

Wyruszyła w podróż aby odnaleźć Pierwszą na liście. Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia. Mimo niezagojonych ran. dawnych zdrad. i upływającego czasu. przyjaźń wróciła. Powróciła z wielką mocą. która kruszy góry.

sprawia. że niemożliwe staje się możliwe.

Kolejny raz Magdalena Witkiewicz ukazała wielką siłę zwyczajnych kobiet. Ta siła jest w każdej z nas. Musimy ją tylko w sobie odkryć.

„Witkiewicz intryguje i wzru

16.5: https://woblink.com/ebook/zwiadowcy-15-zaginiony-ksiaze-john-flanagan-malgorzata-kaczarowska-196703u

Cena:


Kiedy cię dotykam. płonę

Autor: Joanne Rock

Regina przyjmuje pracę przewodniczki na ranczu w Montanie. Ma nadzieję zbliżyć się tam do Devona. syna człowieka. którego powieść zniszczyła jej życie. Chce wiedzieć. jakie motywy kierowały nieżyjącym już autorem i kto czerpie zyski ze sprzedaży. Zauroczony Reginą Devon. nieświadomy tajemnic związanych z książką. wspiera ją w jej prywatnym śledztwie i jednocześnie zaczyna ją uwodzić. Regina ma ochotę mu ulec. lecz tłumi pożądanie. bo boi się. że romans z Devonem utrudni jej dotarcie do prawdy. Devon się jednak nie poddaje… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


https://woblink.com/product-publication/download/197899/epub

1:

:

Cena:


Gozo

Autor: Piotr Ibrahim Kalwas

Piotr Ibrahim Kalwas mieszka na malej maltańskiej wyspie Gozo od ponad trzech lat. To obrzeża Unii Europejskiej. między Sycylią a Afryką. specyficzna mieszanka kulturowa łącząca w sobie wpływy włoskie. brytyjskie. arabskie. hiszpańskie i francuskie.

Autor opisuje wyspę chodząc po niej wzdłuż i wszerz. docierając do najmniejszych wiosek. do nietypowych miejsc nieopisywanych w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Ta książka. nietypowy „subiektywny przewodnik” jest efektem codziennych wypraw pisarza w poszukiwaniu esencji Gozo. jego nowej ojczyzny. Każdy spacer to eskapada do innej części wyspy. do kolejnego miasteczka. wsi. plaży. winnicy czy na targane wiatrem klify. Książka od pierwszych stron uderza poetyckim. onirycznym klimatem. senną atmosferą gorącej śródziemnomorskiej wyspy.

:

Cena:


Dlaczego król elfów nie znosił baśni

Autor: Holly Black

Kiedy Cardan. Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni. usłyszał historię chłopca. który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej wiedźmy. podobnie jak ponura przepowiednia nadwornego astrologa. stanowią zapowiedź jego niezwykłego losu i haniebnego końca?

Baśń ta jeszcze niejednokrotnie przewinęła się przez jego życie. aż w istocie miała zadecydować o jego życiu – lub śmierci.

W tej bogato ilustrowanej książce poznajemy nieznane. smakowite szczegóły z młodości Cardana i oglądamy go z zupełnie nowej strony. Wyjątkowy prezent od Holly Black dla tych. którym niestraszna elfowa magia!

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 3


Litwini nad Morzem Łaptiewów

Autor: Grinkeviciute Dalia

Pierwszą wersję świadectwa Dalia Grinkevičiūtė spisała w latach 1949–1950 na Litwie. po ucieczce z Jakucji. Pozbawiony tytułu tekst. obecnie zwany Wspomnieniami. zamknęła w słoiku i zakopała. Wkrótce została aresztowana i ponownie zesłana na Północ. a kiedy z niej powróciła. nie udało się jej odnaleźć zapisków. W różnych latach podejmowała próby ich odtworzenia. wierząc. że mogą mieć znaczenie nie tylko dla niej. Ślady tych prób to liczne notatki. fragmenty. wreszcie miniatury. z których trzy zamieszczono w niniejszym zbiorze. Dopiero na początku lat osiemdziesiątych osiągnęła cel – powstał drugi wariant relacji. któremu nadano tytuł Litwini nad Morzem Łaptiewów. Mniej więcej w tym samym czasie spisała także doświadczenia z lat praktyki lekarski

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 17.3kolejne 365 dni ebook, fabian welc, a. a. milne, bezlitosna siła mars, reforma katolicka, janicki kamil, elementy logiki i teorii mnogości w zadaniach pdf, przypadki robinsona crusoe autor, rak pęcherzyka żółciowego, proteomika i metabolomika, zwyczajna przysługa ksiazka, iwona gajda, beata guziejewska, zabójstwo w orient expresie, karolina wójciak, wstać znowu o ludzkiej porze, maria jarosz, lem bajki robotów pdf, 4 głowy, tomasz kammel zona…