ISBN

ISBN

9788381472265: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/po-okregu-piotr-haftek-143235u

Cena:


Wspaniałość Ambersonów

Autor: Booth Tartington Newton

Nagroda Pulitzera!

Ambersonowie to najznakomitsza rodzina w mieście. Mieszkają w wielkim domu. wydają fantastyczne przyjęcia. wbrew upływającemu czasowi przeciwstawiają się wszelkim zmianom. Isabel. dziedziczka fortuny. wychodzi za mąż za człowieka całym życiem oddanego jedynie interesom. Wynagradza jej to syn. George. którego kobieta uwielbia ponad wszystko.

Po wielu latach w mieście zjawia się jej przyjaciel z młodości. teraz biznesmen inwestujący w automobile; towarzyszy mu dorosła córka. Lucy.

Historia rozciąga się na lata. Z jednej strony to melodramat. z drugiej opowieść o upadku pewnego stylu życia. Stare układy społeczne i rodowe majątki przestają mieć takie znaczenie jak niegdyś.

W takim świecie nie ma też miejsca dla rozpieszczonego dziedzica X

1:

Cena:


ISBN

9788324058310: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/gdyby-ulica-beale-umiala-mowic-jam

Cena:współczesna stomatologia wieku rozwojowego pdf, niemcy leon kruczkowski, ekspozycja mróz pdf, xavras wyżryn, schronienie harlan coben, lagercrantz, pokonać lęki i fobie pdf, myślenie według wartości, upadek hyperiona, ptaszek staszek, motywacja i osobowość, wola sensu, wyznania przedsiębiorcy pogrzebowego, inne umysły, oczyszczanie limfy, o obrotach sfer niebieskich pdf, joanna wojdon, phil zimbardo, fragmenty statku kosmicznego gta 5…