O sztuce miłości

O sztuce miłości

Autor: Erich Fromm

Miłość jest sztuką. której można się nauczyć.

O SZTUCE MIŁOŚCI nie prezentuje ani teorii osobowości ani teorii popędów. Książka ta ma być przede wszystkim doradcą pomocnym w rozważaniach kwestii jak żyć.

Miłość. jak ją rozumie Fromm. to nie tyle uczucie. ile sposób zaangażowania wobec społeczeństwa w dialogu. jakim jest działania publiczne. praca oraz twórczość. Związek erotyczny. miłość dziecka. miłość braterska czy rodzicielska. przyjaźń – byłyby to w tym rozumieniu przypadki o szczególnych barwach i znacznej intensywności uczuciowej. przypadki owego nieustającego porywu.

Tak rozumiejąc miłość. Fromm zapewnia. że jest ona sztuką. której można się nauczyć.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 24.9


Rosyjska czarna magia

Autor: Natasha Helvin

Autorka zgłębia temat czarnej magii. skupiając się na zachowaniu pradawnych pogańskich tradycji i ewolucji czarostwa jako antytezy chrześcijaństwa. Bierze także pod lupę rzemiosło słowiańskich czarnoksiężników oraz idee demonicznej doktryny.

W książce znajdziesz również:

  • zasady czarnej magii i zbiór zaklęć oraz klątw;
  • opisy tradycyjnych ceremonii i rytuałów;
  • założenia magii cmentarnej i kościelnej;

ciekawostki na temat rosyjskich praktyk magicznych i paktu z diabłem.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 29.9


ISBN

9788382191264: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pytania-bez-odpowiedzi-karolina-wasilewska-204583u

Cena:


ISBN

9788382152296: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/potem-guillaume-musso-wiktoria-melech-194836u

Cena:


Oczami miłości

Autor: Bolz Shawn

Teraz więc pozostaje wiara. nadzieja. miłość. te trzy; lecz z nich największa jest miłość. – 1 List do Koryntian 13.13

Niełatwo jest patrzeć na świat oczami miłości. ale kiedy poświęcimy się ćwiczeniu w tej praktyce. zaczniemy dostrzegać Bożą moc poruszającą się w zaskakujący sposób. Książka Oczami miłości pokazuje. że działanie z miejsca miłości zamiast osądu jest najskuteczniejszym sposobem chodzenia w Duchu. Bez względu na to. czy siedzi przy stole. jedząc obiad z miliarderem. czy zatrzymuje się na autostradzie. żeby przekazać pracownikowi budowlanemu słowo wiedzy. Shawn Bolz dzieli się oszałamiającymi wyznaniami z pierwszej ręki o tym. że Bóg pragnie osobiście przemawiać do wszystkich ludzi na całym świecie. Jeśli szczerze modlimy się do Boga. pytając Go o to. co chce mó

24.9: https://woblink.com/ebook/siedem-slow-jezusa-na-krzyzu-ravasi-gianfranco-204783u

Cena:martwi za życia, mikrobiologia książka pdf, podstawy ekonomii podręcznik pdf, marek gągolewski, zbigniew białas nebraska, paulina młynarska-moritz, emily nagoski, piotr bednarski, wolni od stresu, helter skelter. prawdziwa historia morderstw mansona, gdansk przewodnik, w paszczy krokodyla, ekonomia eksperymentalna, kroniki riddicka: ucieczka z butcher bay…