Mózg. Podręcznik użytkownika

Mózg. Podręcznik użytkownika

Autor: Marco Magrini

Czy wiesz. że w swojej głowie masz „urządzenie”. które w każdej sekundzie może wykonywać do 38 milionów operacji i że właśnie dzięki niemu podejmujesz nawet 35 tysięcy decyzji dziennie? Zdajesz sobie sprawę. że i po pięćdziesiątce możesz nauczyć się japońskiego. jeśli tylko przyjdzie ci ochota? Masz świadomość. że kiedy czegoś doświadczasz. tak naprawdę to przewidujesz. bo twój mózg w prognozowaniu zdarzeń jest lepszy niż pogodynka? Te i wiele innych informacji znajdziesz w wyjątkowej książce. która stała się bestsellerem we Włoszech. a prawa do jej zakupu zapewniły sobie liczne kraje na całym świecie. Oto pierwsza przyjazna instrukcja stworzona specjalnie dla użytkownika maszyny zainstalowanej w ludzkiej głowie. Czas więc przejąć stery nad urządzeniem o potężnej mocy. które dotychczas eksploatowałeś na czuja. Czytając tę pełną informacji. a przy tym niezwykle dowcipną książkę o mózgu. poznasz: specyfikację techniczną systemu i jego sposób działania. a także częste problemy związane z użytkowaniem (synestezja. fałszywe wspomnienia. uzależnienia). wreszcie zyskasz też wiedzę na temat awarii. którym podlega czasem maszyna (autyzm. depresja. schizofrenia. neurodegeneracja). Dowiesz się również. na czym polega różnica między modelami K i M. jakie zasilanie najlepiej stosować i jakie rozszerzenia (neurotechnologie. sztuczna inteligencja) pozostają wciąż do wyboru. OTO MÓZGOWA WIEDZA W PIGUŁCE – INSTRUKCJA OPRACOWANA Z MYŚLĄ O TOBIE NA PRODUKT. KTÓREGO… GWARANCJA NIESTETY NIE OBEJMUJE!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Sieć ostatni bastion SS

Autor: Bogusław Wołoszański

Oparta na faktach powieść Bogusława Wołoszańskiego odkrywa mroczny świat walki wywiadów o hitlerowskie tajemnice ukrywane w podziemiach zamków i betonowych sztolniach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 42


Siła honoru

Autor: Linda Szańska

Taki debiut nie zdarza się co dzień. Linda Szańska zabiera czytelniczki w świat. który zna od podszewki. W młodości jako kelnerka obsługiwała cynków. przywódców poznańskiej mafii. i dzięki doświadczeniom z lat 90. napisała książkę trzymającą w napięciu od pierwszego akapitu.

Siła honoru to historia o prawdziwej miłości w bezwzględnym świecie wielkiej polityki i gangsterskich porachunków.

Kalina Boraczyńska mieszka we Wrocławiu i jest córką posła prawicowej partii. który na równi z władzą ceni sobie brudne interesy i nieletnie dziewczyny. Po samobójstwie Marii. siostry Kaliny. ojciec próbuje zrobić z młodszej córki zabawkę dla swoich kolegów. dzięki którym wspiął się na szczyt politycznej hierarchii.

Gabriel Kreis od dziecka był przygotowany prze

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


Pragnienie

Autor: Amelie Nothomb

Aby doświadczyć pragnienia. trzeba żyć!

Najważniejsza historia ludzkości opowiedziana z zupełnie nowej. szokującej perspektywy!

Nominacja do Nagrody Goncourtów 2019

Trzydziestotrzylatek zaczyna zaskakiwać mieszkańców swojej wioski. przejawiając nietypowe zdolności. Woda przemieniona w wino na weselu młodej pary. uzdrowienie małego chłopca i trędowatego. przywrócenie zmysłu wzroku niewidomemu… Trzydzieści siedem cudów nie przyniosło jednak mężczyźnie chwały. a potępienie. Poddany sądowi słyszy nieodwołalny wyrok: ukrzyżowanie.

Rozpoznajesz tę historię? Zmierz się z nią jeszcze raz. szczególnie. że jej narratorem jest sam Jezus Chrystus!

Pragnienie. bestsellerowa powieść Amélie Nothomb. autorki prowokującej i słynącej z ekstrawagancji. sprawi. że na nowo zadacie sobie fundamentalne pytania.

Czego najbardziej pragniemy w życiu?

Jak pielęgnować w sobie wrażliwość na otaczający nas świat?

Czy możemy przygotować się do własnej śmierci?

Amélie Nothomb – fenomen wydawniczy i literacki. Belgijka urodzona w 1966. pisze od siedemnastego roku życia. W 1992 roku opublikowała swoją pierwszą powieść Higiena mordercy. która została bardzo dobrze przyjęta przez krytykę i czytelników. Od tamtej pory publikuje jedną książkę rocznie (łącznie wydała 28 powieści. z czego 19 pojawiło się w polskim tłumaczeniu). Jej nowości cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem i w samej Francji sprzedają się średnio na poziomie 200 tys. egzemplarzy. Tłumaczona na niemal 40 języków.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9kamienie na szaniec cała książka audiobook, zbrodnia w wielkim mieście, agatha christie morderstwo, audiobook mróz, mama lama ania, nowy korbut, trudności wychowawcze pdf, choroby autoimmunologiczne pdf, stulecie winnych tom 3 streszczenie, piknik pod wiszącą skałą serial online, humor ze szkolnych zeszytów, pogromca grzeszników, kryzys meskosci, danuta wałęsa marzenia i tajemnice, templariusze książka, andrzej więckowski…