Lewandowski – Wygrane marzenia

Lewandowski – Wygrane marzenia

Autor: Tuzimek Dariusz

Zanim Robert Lewandowski trafił do Bayernu Monachium i został kapitanem polskiej reprezentacji narodowej. zaczynał jak większość chłopaków – od gry w piłkę na szkolnym boisku. Dariusz Tuzimek w porywający sposób opowiada fascynującą historię zwykłego chłopaka. który talentem i ciężką pracą zrealizował swoje największe marzenia! Dziś Robert Lewandowski uważany jest za najlepszego polskiego piłkarza i podziwiają go miliony ludzi na całym świecie. W książce. oprócz wciągającej opowieści o życiu i pasji piłkarza. młodzi fani piłki nożnej znajdą fotografie z prywatnych albumów rodziny Lewandowskich oraz najlepsze ujęcia z boiska. Dodatkiem są także unikatowe materiały z treningów.

Wyjątkowa. autoryzowana przez Roberta Lewandowskiego. biografia dla młodych fanów piłki nożnej!

4.99: https://woblink.com/ebook/lewy-gola-rafal-witek-199615u

Cena:


Wyspy miłości – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Gdy dwóm osadzonym w więzieniu w Kumla udaje się uciec. wiadomość obiega cały kraj.

Zniknęli bez śladu. a władze wydają się sparaliżowane. Gdzie są więźniowie?

Podczas gdy organy ścigania desperacko ich poszukują. uciekinierzy obierają kurs na beztroskie życie na rajskiej wyspie. położonej na południowym Pacyfiku. Liczą na nowe życie w otoczeniu pięknych. wyzwolonych kobiet i dobre jedzenie. Szukają miejsca. w którym chcą zaznać czystej przyjemności.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726128185: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/nelka-i-piesek-fafik-dorota-loskot-cichocka-199642u

Cena:


Między nami pingwinami

Autor: Noah Strycker

Pingwiny – nieco niezdarne. kołyszące się z boku na bok ptaki na krótkich nóżkach. Rozczulają i wywołują uśmiech swoją nieporadnością. Łączą się w pary na całe życie i wspólnie chronią członków stada przed zimnem. Są ciekawskie i odważne. Podobnie jak ludzie mają łaskotki i potrafią się między sobą komunikować. będąc przy tym niezłymi gadułami. Czym jeszcze zaskoczą nas te urocze nieloty? Dowiecie się z książki „Między nami pingwinami” Noaha Stryckera.

Noah Strycker jest ornitologiem. podróżnikiem i współredaktorem poczytnego magazynu „Birding”. a także autorem niezwykle ciepło przyjętej w Polsce książki Rzecz o ptakach. Ma umiejętność pisania o świecie ludzi i ptaków bez upraszczania któregokolwiek z nich… Znajomości ptaków doró

29.9: https://woblink.com/ebook/na-podlasiu-antonia-agnieszka-panasiuk-197758u

Cena:


Midsommar – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

Alicia i jej przyjaciel Alex świętują Midsommar na archipelagu wspólnie z nową dziewczyną Alexa – Sabine. W drodze na imprezę Alicia zaczyna patrzeć na swojego przyjaciela w zupełnie innym świetle. Fantazjuje o jego wyrzeźbionych mięśniach. które napierają na jej piersi… to takie zakazane. Takie brudne.

Na imprezie wszyscy są zadowoleni. a grupa wygląda na naprawdę zżytą. Każdy jest taki bezpośredni… czy Sabine nie spoufala się przypadkiem za bardzo? To świętowanie Midsommar będzie wypełnione niespodziankami. których Alicia długo nie zapomni.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99pytania o wiarę, agnieszka mielczarek książki, całe książki do czytania online, tylko twój pdf, jerzy sobczak, zmierzch stephenie meyer, huxley aldous, waldemar segiet, seks kobiety z kobietą, www libra ibuk pl, biblia ekumeniczna opinie, scena polityczna, problemy osób starszych pdf, anna szawiel, filozof i wilk, święci o kobietach…