Niebezpieczna znajomość. niebezpieczna miłość

Niebezpieczna znajomość. niebezpieczna miłość

Autor: Jane Harvey-Berrick

Z dziewiętnastoletnim Danielem Coltonem chcą się umawiać wszystkie dziewczyny i każdy facet mu tego zazdrości. Jest humorzasty. wybuchowy. zimny i ponury. ale też piękny. ma wspaniałe tatuaże. kolczyk w brwi i imponujące czarne włosy. Chodzą plotki. że posiada kolczyki także w innych miejscach. Czy naprawdę jest szalony. czy naprawdę lepiej się z nim nie zadawać?

Daniel mieszka ze starszym bratem Zefem. a ich dom to jedna wielka imprezownia. Potrzebujesz narkotyków. dobrej zabawy. alkoholu i dyskrecji? Ruszaj do Coltonów!

Gdy Daniel i dziewczyna z dobrego domu. Lisanne Maclaine. otrzymują do wykonania wspólne zadanie na studiach. Lisanne odkrywa. że za reputacją czarnej owcy uczelni kryje się coś więcej. Daniel jest inteligentny. zabawny i koleżeński. Wkrótce odkryw

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 19.9


Drugi brzeg

Autor: Joanna Jax

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1920 roku.

Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło. 

Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

:

Cena:kodeks postępowania administracyjnego z komentarzem, yellow bahama w prążki pdf, kolokacje angielski pdf, małe kobietki pdf, władysław bartoszewski książki, fonologia a fonetyka, uzależnienie od internetu pdf, pierwsza osoba liczby pojedyńczej, książki zbigniewa nowaka, podstawowy dochód gwarantowany, lexic, kocham rzym, obrona monte cassino, zdążyć przed panem bogiem online, wielkie wejście odważników kulowych, szyfr płotkowy c++…