Powrót

Powrót

Autor: Kathryn Croft

Bestsellerowa autorka Nie pozwól mu odejść zachwyca nowym. przyprawiającym o dreszcze i zawał serca thrillerem!

Dwa lata temu Farrah Conway porzuciła męża i półroczną córeczkę. Teraz znowu chce wrócić do ich życia. Ale czasu nie da się cofnąć. a jej rodzina nauczyła się żyć bez niej. I nie chce mieć nic wspólnego z kobietą. która odtrąciła własne dziecko.

Dla wyrodnych matek nie ma przebaczenia.

Farrah chce jednak odzyskać córkę i nic jej nie powstrzyma. Nawet były mąż i jego nowa partnerka. którzy zrobią wszystko. by chronić małą Kaylę. Zwłaszcza że Farrah już raz ją skrzywdziła.

Ale za złe decyzje dorosłych najwyższą cenę już wkrótce zapłaci niewinna Kayla. Bo czasem nie można po prostu wrócić.

Wydawnictwo:

Cena:


Zapomniana piosenka

Autor: Bizuk Agata

Dominik wychował się w domu dziecka. Dziś ma już 20 lat i jest samodzielny. ale nadal próbuje odnaleźć swoją mamę. Nie ma pewności. czy zmarła. czy go porzuciła. Pan Ksawery szykuje się do Wigilii. którą znów ma spędzić w pojedynkę. Jego jedyny syn. zajęty swoimi sprawami. nie zamierza pojawić się przy świątecznym stole. Losy dwóch samotnych mężczyzn przetną się niespodziewanie. a połączy ich przypadek… albo przeznaczenie.

Czy Dominik dowie się prawdy o swojej przeszłości?

Co tak naprawdę łączy chłopaka z panem Ksawerym?

I czy magia świąt pomoże im zapełnić pustkę. którą noszą w sercach?

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95aldona dereń, nie odchodź, katarzyna korzeniewska, rebel fleet, botanika pdf, procesy pielęgnowania anestezjologia pielęgniarstwo, tylko jeden wieczór, raport z północy, autorzy starego testamentu, zbyt blisko wroga, woblink.pl, ed mcdonald, niedopasowani pdf, cechy literatury oświecenia, katarzyna michalak książki serie, naga prawda pdf, poradnik frezera pdf…