Womanizer

Womanizer

Autor: Katy Evans

OSTATNI TOM BESTSELLEROWEJ SERII MANWHORE!

Młoda i ambitna Olivia Roth jest absolwentką prestiżowej uczelni i marzy o wielkiej karierze. Kiedy brat załatwia jej staż w firmie swojego najlepszego przyjaciela. dziewczyna jest zachwycona. Jednak gdy poznaje swojego nowego szefa. wszystko zaczyna się komplikować.

Callan Carmichael jest zabójczo przystojnym mężczyzną. który nie ma czasu na związki. Dla niego liczą się tylko firma i przygody na jedną noc. Śliczna stażystka od razu wpada mu w oko. Wie. że Olivia jest siostrą jego najlepszego kumpla. ale nie może się powstrzymać. aby jej nie poderwać.

Choć wiedzą. że powinni zachować dystans. dzikie instynkty wygrywają i zawierają układ. o którym nikt nie może się dowiedzieć. Gdy zaczyna im bardziej na sobie z

39.36: https://woblink.com/ebook/lowcy-plomienia-hafsah-faizal-174870u

Cena:


Jak zadbać o własne finanse?

Autor: Marcin Iwuć

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Nie potrzeba skomplikowanej wiedzy z zakresu finansów. wystarczy zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad. by zyskać finansowy komfort dla siebie i swojej rodziny. Marcin Iwuć w swoim unikalnym. dostosowanym do polskich realiów poradniku przedstawia skuteczny. 10-punktowy program zarządzania domowym budżetem.

Przestaw się na mądre oszczędzanie i pozbądź się długów. Poznaj mity kredytowe. naucz się unikać pułapek finansowych. wybierz korzystne konto emerytalne i zgromadź konkretne oszczędności. Spraw. by pieniądze pracowały dla Ciebie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

– Zawiera precyzyjn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99słońce w mroku pdf, english for beauty therapists pdf, spotkanie nad morzem plan wydarzeń, zaginiony lot, dziewczyny ocalałe, polska przydrożna, sensus fidei, ebook książki, kamila kaczmarczyk, morawiecki fraszka, zwierz piotr kościelny, orientacja w terenie i pogoda sprawdzian, kierunkowy22, libra nowy sącz, największe bitwy ii wojny światowej, szlucha, jelita mózg i spółka, braci karamazow, jesper juul książki, amerykańskie wyróżnienie przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziennikarstwie…