Współlokatorzy

Współlokatorzy

Autor: Beth O’Leary

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany. bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą. że to szaleństwo. oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany. dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem. pracując w niszowym wydawnictwie. on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki. a każdy grosz odkłada na prawników. którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu. dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa. że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno. można

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


GŁOS SERCA

Autor: Janette Oke

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania. jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.

Elizabeth Thatcher jest młodą. ładną. kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód. aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady. jest zupełnie nieprzygotowana na warunki. które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana. by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy.

Jest równie zdeterminowana. aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej. zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.

:

Cena:


Życie i śmierć

Autor: Stephenie Meyer

Od dnia. w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą Edythe Cullen. jego życie przybiera niesamowity obrót. Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe. obdarzonej alabastrową cerą. złocistymi oczami i nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Nie wie. że im bardziej się do niej zbliża. tym większe grozi mu niebezpieczeństwo. Być może jest za późno. by się wycofać…

Z okazji 10. rocznicy wydania Zmierzchu Stephenie Meyer stworzyła Życie i śmierć – nową. zdumiewająco śmiałą wersję legendarnej już powieści. która z pewnością zachwyci czytelników.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


Orient Express

Autor: Torbjørn Faeøvik

Orient Express to żywa legenda. Trasa wiodąca tysiące kilometrów. Luksus. o którym niegdyś marzyli wszyscy podróżnicy. Od czasu pierwszego przejazdu z Paryża do Konstantynopolu w 1883 roku. jego pasażerowie mogli na własne oczy oglądać niedostępne im wcześniej zakątki świata. 

Færøvik. norweski pisarz. historyk. dziennikarz i podróżnik. zabiera czytelnika w podróż współczesnym Orient Expressem. Wyruszając wiosną z Londynu. w dwa miesiące przemierza dwanaście krajów. i dwadzieścia dwa miasta – przez romantyczny Paryż. zaskakujące Rumunię i Bułgarię. aż po rajską Samarkandę. Najmniejszy szczegół potrafi uruchomić lawinę. która zaspokoi głód wiedzy i żądzę przygód każdego czytelnika – niezależnie od stacji. na której postanowicie wysiąść. 

Dzięki tej k

:

Cena:


Nowy podarunek

Autor: Krystyna Mirek

Marta wysłała prośbę do losu. On podjął wyzwanie. Jednak odpowiedział zupełnie inaczej. niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Opowieść o samotności i o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. niezwykłych smakach i mocy tradycji. Ale przede wszystkim to historia o miłości. która nie zawsze czeka za rogiem. Czasem jest jeszcze bliżej.

Marta ma męża i dzieci. ale czuje się bardzo samotna. Jej małżeństwo jest nieszczęśliwe. syn i córka pogrążeni we własnych sprawach. a teściowa. należąca do szanowanej rodziny z tradycjami. na każdym kroku daje wyraz swojemu niezadowoleniu…

Kaja jest ładna. młoda i bardzo kocha życie. Dobre jedzenie. dowcipnych i bogatych mężczyzn. piękne ubrania. Jest tak bardzo skupiona na sobie. że nie zauważa czyich

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9sawicki histologia pdf, nadia długosz bikini, quichotte, susan hill, komisja kodyfikacyjna ii rp, czelakowska metodyka edukacji polonistycznej, foxhole court, leszek mellibruda, w co grają ludzie pdf, jak wygrać wybory, magnat katy evans pdf, róża i cierń, biblioteka internetowa libra, łatwe origami dla dzieci, zarządzanie finansami rutkowski, macierz fcb…