Sulamitka

Sulamitka

Autor: Aleksander Kuprin

Opowiadanie. które A. Kuprin napisał w imię poszukiwań wartości nieprzemijających. wspólnych dla wszystkich pokoleń. aż od starożytności.

Opis narodzin niezwykłej miłości izraelskiego króla Salomona i młodziutkej Sulamitki. Podczas jej siedmiodniowego pobytu w pałacu król przeżywa uczucia dotąd nieznane. prawdziwsze niż wszystkie te. których doświadczał przedtem. Utwór ten miał być peryfrazą przypisywanej Salomonowi ‚Pieśni nad pieśniami’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Oczy zachodzące szkarłatem

Autor: Czernek Wojciech

Z dala od cywilizacji. u podnóża gór. wyrósł ośrodek wypoczynkowy. A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną. zdanych tylko i wyłącznie na siebie.

Strach. niepewność i… Morderstwo. Nadchodzi coś mrocznego. coś wyjątkowego… A Ty będziesz na to patrzeć…

Misternie uknuta intryga. przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw. dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota. Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o… Życie!

Oglądaj się za siebie. bo nigdy nie wiesz. kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy.

‚Mówi się. że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Powieść Wojciecha idealnie wpisuje się w to powiedzenie. bo kiedy głowa rodu ginie w t

:

Cena:wieża koronna, michał rauszer, wspomnienia gracza giełdowego ebook, spośród wszystkich, antykruchość książka, pacjentka mobi, lampiony bonda pdf, był sobie pies 2 chomikuj, mein kampf audiobook pl, 1944 1963, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, jerzy a wlazło, niekoniecznie depresja, esfj-a, leder prześniona rewolucja, krew elfów, krew olimpu, controlling czasopismo, robert menasse, the kissing booth pdf, 41 dni nadziei opinie, medaliony zofia nałkowska pdf, sadhguru książka…