Pragnij mnie

Pragnij mnie

Autor: Abbi Glines

Sześć lat temu Dewayne Falco stracił ukochanego brata Dustina. Gnębiony poczuciem winy. przez długi czas od wypadku nie chce się do nikogo zbliżyć. Jednak gdy do sąsiedniego domu wprowadza się dawna ukochana brata. a drzwi otwiera jego miniaturowa kopia. wspomnienia wracają. Dewayne uświadamia sobie. że może jeszcze nie wszystko stracone.

Sienna Roy kochała Dustina Falco właściwie od zawsze. Chłopak z sąsiedztwa. licealny gwiazdor koszykówki. a przy tym jej najlepszy przyjaciel. Tuż po jego śmierci Sienna dowiaduje się. że jest z nim w ciąży. Niestety dla niej i jej dziecka brakuje miejsca w pogrążonych w żałobie sercach. Teraz. wracając do Sea Breeze. dziewczyna ma wątpliwości czy będzie w stanie wybaczyć rodzinie Falco. która odwróciła się od niej. gdy była w ogromnej potrzebie.

Wzruszająca historia pra

:

Cena:


ISBN

9788380323506: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialna-reka-maciej-wasielewski-148171u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/148193/epub

1:

:

Cena:resident evil 2 opis przejścia, ślepowidzenie audiobook, farmakologia podręcznik, islamski łącznik, preparatyka, wschód ziemi, jestem tylko twoj, jan franek ginekolog, servite domino, maszynoznawstwo pdf, pdf książki, rafał bakalarczyk, rozpieszczone dzieci, ja robot 2, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, anne rice książki, arrows hell, lena dudziuk, dewotka streszczenie, łukasz grass książka, beyond good and evil solucja, robert bielecki…